Zostań sędzią piłkarskim, Kolegium Sędziów ogłasza nabór!

Zarząd KS ZZPN ogłasza nabór na sędziów piłki nożnej. Zapisy potrwają do końca listopada. Rozpoczęcie planowane jest na początek grudnia, a kurs trwać będzie 3 miesiące. Zajęcia odbywać się będą w Szczecinie raz w tygodniu, w soboty. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wypełnienie ankiety którą można pobrać http://sedzia.net/index.php/8-aktualnosci/643-nabor-2017 oraz przesłanie jej do dnia 30.11.2017
na adres nabor@sedzia.net.

Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł. W cenie kursu kandydat otrzyma najnowsze Przepisy Gry w Piłkę Nożną, podstawowe wyposażenie sędziego (kartki oraz gwizdek) oraz licencję sędziowską, dzięki której po zaliczeniu  egzaminów kandydat będzie mógł prowadzić zawody od rundy wiosennej sezonu 2017/18.

 

 

 

 

UWAGA SĘDZIOWIE KLUBOWI, KOMUNIKAT KOLEGIUM SĘDZIÓW ZZPN:

„Uprzejmie informujemy, że trwa nabór sędziów piłki nożnej organizowany przez Kolegium Sędziów ZZPN. Wychodząc z inicjatywą przyjęcia jak największej liczby osób informujemy, że sędziowie klubowi, którzy ukończyli kurs sędziego klubowego, mogą przystąpić do kursu na sędziego związkowego, wnosząc 50% opłaty – tj. 75 zł.”

Ankieta zgłoszeniowa dostępna jest tutaj -> ankieta

Wszystkie bieżące informacje na temat kursu znajdują się na stronie sedzia.net

Kolegium Sędziów serdecznie zaprasza do rozpoczęcia „na dobre” swojej przygody z gwizdkiem.

 

 

 

Start a Conversation