W sobotę 15 lipca pierwsza drużyna wyjechała do Babinka rozegrać swój pierwszy mecz kontrolny podczas okresu przygotowawczego z tamtejszą drużyną – Ogniwo Babinek – drużyna na co dzień występuje w klasie okręgowej. W tym meczu pokazaliśmy dwie twarze. Pierwsza połowa wyglądała dobrze w naszym wykonaniu, założenia nakreślone przed meczem zostały wykonane. Brakowało jednak czasami prawidłowej decyzyjności, szybkiej gry po odbiorze. Podsumowując pierwsze 45 minut to duże zaangażowanie drużyny, dobre zawężanie gry powodowało trudności w rozegraniu gospodarzom. Do przerwy wynik 2:2. W drugiej połowie widać było jakby nam „prąd” odcięto, po dziesięciu minutach drugiej połowy przegrywaliśmy. Spotkanie kończy się 8:2 dla Ogniwa. Niestety drużyna rozgrywa spotkanie w bardzo okrojonym składzie, duże rotacje pozycjami, ciężko wytrzymać 90 minut, lecz wynik meczu jest drugorzędny.

Natomiast w czwartek 20 lipca rozgrywaliśmy mecz w Stuchowie – z Koroną – czyli drużyną, która występuje z nami w lidze – A-Klasie.

Korona Stuchowo – Fala Międzyzdroje 3:2 (2:0)
bramki: Mariusz Grzywaczewski, Popiński Kacper (RK)

Do Stuchowa pojechaliśmy w ramach treningu i na pewno był to dobry trening dla zespołu, który mimo ponownych wielkich roszad podołał wyzwaniu. Główny cel spotkania wykonany.

Natomiast dzisiaj 22 lipca o godz. 11:30 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach rozegraliśmy trzecie spotkanie kontrolne a przeciwnikiem była drużyna z okręgówki – Zieloni Lubiechnia Wielka. Mecz wyglądał bardzo wyrównanie, grała jedna jak i druga drużyna, sytuacje bramkowe również miały obie drużyny. Do przerwy wynik bezbramkowy – 0:0, w drugiej połowie drużyna gości zdobyła bramkę w ostatnich minutach meczu.

Przed nami treningi oraz kolejne spotkania kontrolne, zgodnie z harmonogramem:

25.07 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
26.07 godz. 19:00 – mecz kontrolny, przeciwnik: Promień Mosty Miejsce: Międzyzdroje
27.07 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
29.07 godz. 19:00 – mecz kontrolny, przeciwnik: Pionier Żarnowo Miejsce: Żarnowo
01.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
03.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
05.08 godz. 10:00 – Całodniowy turniej w Płotach, Pomerania CUP 2017
06.08 godz. 19:00 – mecz kontrolny, przeciwnik: Błękitni Trzygłów Miejsce: Trzygłów
08.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
10.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
12.08 godz. 15:00 – mecz kontrolny, przeciwnik: CRS Barlinek Miejsce: Międzyzdroje
15.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
17.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
22.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje
24.08 godz. 19:00 – trening Miejsce: Stadion Międzyzdroje