Trampkarze na obozie sportowym w Człuchowie

W dniach 21-28 lipca Trampkarze przebywali na obozie piłkarskim w Człuchowie. W zgrupowaniu wzięło udział 18 zawodników trenujących na co dzień w Klubie Sportowym „FALA” Międzyzdroje. Celem zgrupowania oprócz treningów piłkarskich i przygotowania przed nowym sezonem była integracja. Program pobytu oprócz codziennych treningów obejmował konkursy, zawody oraz wycieczki.

W pierwszy dzień obozu zawodnicy mieli jednostkę treningową oraz zostali zapoznani z zmianami w Przepisach Gry w sezonie 2019/2020. Każdego dnia odbywały się dwa treningi, gry i zabawy. Przez cały obóz rozgrywane były wewnętrzne turnieje „Mini Mistrzostwa”. Wieczorami nasi zawodnicy nie mogli narzekać na nudę, ponieważ odbywał się turniej w FIFA 19.

W czasie obozu zawodnicy rozegrali dwa mecze towarzyskie – z Kolejarzem Chojnice oraz MKS Debrzno. Drużyna z Debrzna na co dzień występuje w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy i rywalizuje z drużynami takimi jak: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice. Mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla MKS Debrzno. Bardzo dziękujemy klubom Kolejarz Chojnice oraz MKS Debrzno za rozegranie bardzo udanych meczów.

W ramach rekreacji jedno popołudnie spędziliśmy nad jeziorem korzystając z kajaków i rowerków wodnych. W piąty dzień obozu zaplanowana i zrealizowana została wycieczka do Szymbarku oraz zwiedzenie Akweduktu w Fojutowie – skrzyżowanie rzek.

Siódmego dnia przyszedł czas na podsumowanie obozu oraz wręczenie podziękowań. W ciągu tygodnia zawodnicy mieli 11 jednostek treningowych. Trenerowi udało się wykonać pracę, na którą normalnie poświęciłby ponad miesiąc.

Podziękowania otrzymali:
Artur Herodziński, Oskar Lewandowski, Patryk Jarząbek – za pracę i zaangażowanie w sezonie 2018/2019.
Jakub Aksman, Oskar Rochowicz – za ukończony wiek trampkarza.

Zwycięscy zawodów i gier

„Mini Mistrzostwa” – 3 vs 3
Olaf Rochowicz, Dominik Bursa, Paweł Zduńczyk

„Mini Mistrzostwa” – 5 vs 5
Artur Herodziński, Oskar Lewandowski, Jakub Głod, Oskar Rochowicz

FIFA 19
I Miejsce: Artur Herodziński
II Miejsce: Oskar Lewandowski
III Miejsce: Aleksander Deja

Start a Conversation