PODSUMOWANIE ZIMOWEGO OBOZU SPORTOWEGO – GRYFINO 2018

W dniach 22 – 27 stycznia zawodnicy naszego klubu przebywali na zimowym obozie sportowym. W obozie uczestniczyło 29 osób w wieku 8-11 lat. Grupa ŻAKI (2009 – 2010) – prowadzona przez trenera Krzysztofa Pioruna oraz Grupa ORLIK (2007 – 2008) prowadzona przez trenera Dariusza Tokarza. Falowicze gościli w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gryfinie, zakwaterowani byli w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych.
Celem obozu oprócz przygotowania zawodników do turniejów okolicznościowych oraz ligowych było propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, promocja zdrowego trybu życia, przezwyciężanie własnych słabości oraz podnoszenie poczucia własnej wartości. Obie grupy trenowały dwa razy dziennie w Hali Sportowej. Przed i po treningach każda z grup miała trochę czasu wolnego, który spędzali razem z trenerami, m.in. zaplanowane zostały wycieczki: wyjście na basen LAGUNA, zwiedzanie Krzywego Lasu oraz wyjście na pizze.

Na zakończenie obozu każdy z trenerów podsumował obóz. Z uśmiechniętych buzi dzieci płynie jeden wniosek:
Warto było, mimo wielu trudności, podjąć trud organizacji takiego obozu.
Uczestnicy wracają do domu zadowoleni, cel został osiągnięty a program zrealizowany.

 

KADRA OBOZOWA:

Kierownik Obozu: Błażej Karasiewicz
Opiekun Obozu: Łukasz Szumlewski
Trener: Krzysztof Piorun
Trener: Dariusz Tokarz

 

Kilka zdjęć z treningów oraz artykuł: http://www.egryfino.pl/artykul/fala-na-osrodku-sportu-i-rekreacji-w-gryfinie-galeria

 

 

 

Start a Conversation