Letni Turniej Czterech Drużyn

W sobotni upalny dzień 27.07.2019 roku w ramach przygotowań do nowego sezonu pierwszy zespół rozegrał w Międzyzdrojach piłkarski turniej. W turnieju rozegrano 6 spotkań w systemie każdy z każdym. Podczas całego turnieju była niesamowita atmosfera, spotkania przyniosły wiele emocji i wspaniałych bramek. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie i można było zauważyć, że każdy zawodnik pragnie zwycięstwa swojego zespołu.


Relacje spotkań pierwszego zespołu.
1 Mecz: Fala I – Fala II https://protrainup.com/pl/match/Y2QgG
2 Mecz: Fala I – Zieloni https://protrainup.com/pl/match/54B3a
3.Mecz: Fala I – Polonia https://protrainup.com/pl/match/xZOQ7

Należy zaznaczyć także, że w turnieju po raz pierwszy na pełnowymiarowym boisku zaprezentowała się drużyna rezerw naszej Fali, która wystąpiła w składzie : Oskar Bratz (bramkarz), Raczewski Jan, Cader Dariusz, Tokarz Dariusz, Trott Mateusz, Parszo Dariusz, Popławski Emil, Mazur Jarosław, Marchewa Piotr, Hejnowski Rafał, Niewiadomski Rafał, Krzemiźniak Bartłomiej, Pawełczak Sławomir, Kłosowski Grzegorz, Dmochowski Artur i Strychoń Sławomir (gościnnie)

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za udział w turnieju, za grę fair play i zapraszamy na kolejne tego typu inicjatywy.

Organizatorem turnieju był K. S. Fala Międzyzdroje. Turniej został sfinansowany że środków budżetu Gminy Międzyzdroje.

Start a Conversation