16 stycznia drużyna Juniorów prowadzona przez trenera Jana RĄCZEWSKIEGO wystąpiła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej – XIII Edycji Pucharu Lwów w Trzcińsku-Zdrój. Organizatorem imprezy był tamtejszy klub sportowy – MKS Orzeł.

W turnieju uczestniczyło 7 drużyn: Świt Szczecin, Arkona Szczecin, MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój (dwie drużyny), Dąb Dębno, Odra Chojna oraz nasz zespół – Fala Międzyzdroje. Mecze rozegrane zostały w systemie każdy z każdym po 10 minut każdy.

Nasza drużyna rozegrała łącznie sześć meczów. Trzy pierwsze zakończone porażką, przeciwnikami byli: Gospodarze Turnieju – MKS Orzeł Trzcińsko – Zdrój, Dąb Dębno oraz zwycięscy turnieju – Arkonia Szczecin. Kolejne spotkania były w lepszym wykonaniu, gdzie nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, m.in. Wygrywając z Odrą Chojna 3:0 oraz pokonując drugą drużynę wystawioną przez gospodarzy – MKS Orzeł II.

Remisem 2:2 zakończył się również pojedynek ze Świtem Szczecin, gdzie z dobrej strony pokazał się nasz wychowanek klubu – Maksymilian Oswald – reprezentując klub ze Szczecina. Ostatecznie remis 2:2 i podział punktów między Świtem a Falą uplasował klub ze Szczecina na drugim miejscu w turnieju.