W niedzielę 22.10 o godzinie 13:00 w Stargardzie został rozegrany ostatni mecz rundy jesiennej III Ligi Kobiet z udziałem naszych dziewcząt. Do spotkania nasze Panie przystąpiły po czterech kolejnych wygranych. Wiadomo było również ,że w drużynie ze Stargardu grają dziewczyny, o których wcześniej nie wiedzieliśmy zbyt wiele.

Od samego początku zarysowała się duża przewaga optyczna naszego zespołu jednak na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 26 minuty, kiedy to po doskonałej akcji zespołu rozegranej na jeden kontakt bramkę zdobywa Katarzyna Wojciechowska. W ciągu następnych 7 minut strzelamy jeszcze 3 bramki za sprawą Katarzyny Wojciechowskiej w 28 i 33 minucie oraz Natalii Matyli w 30 minucie i do przerwy prowadziliśmy 4:0. Po przerwie mogłoby się wydawać, że gospodyniom odechce się grać jednak zaprezentowały się całkiem nieźle i pozwoliły naszemu zespołowi na zdobycie tylko jednej bramki a zdobywczynią została Marianna Litwiniec w 78 minucie. Ostatecznie wygrywamy całe spotkanie 5:0 i umacniamy się na 2 miejscu w tabeli na zakończenie rundy jesiennej sezonu 2017/2018.

Nasz Bilans to 1 porażka i 5 zwycięstw, 28 bramek strzelonych i 14 straconych (w tym 11 z Victorią SP2 Sianów).

Ogólną liczbą 28 strzelonych bramek podzieliły się: Katarzyna Wojciechowska – 7, Marianna Litwiniec – 7, Julia Ordon – 5, Joanna Bialik – 3, Andżelika Piorun – 2, Emilia Janik – 2, Alicja Peitler – 1.

Jedną z bramek zdobyła Monika Bojaczuk lecz sędzia zaliczył to trafienie innej naszej zawodniczce. Teraz dziewczyny czeka lekki odpoczynek ale już niebawem ruszą przygotowania do sezonu halowego, gdzie miejmy nadzieje nasze Panie zaprezentują się równie dobrze. Pierwszy taki turniej rozegrany zostanie 02.12 w Kołobrzegu. Udział brać będą dwie nasze drużyny U-19 oraz OPEN. Do rozegrania zostało jeszcze jedno spotkanie rudy jesiennej kadry ZZPN U-16 gdzie w zgrupowaniu w Wałczu oraz meczu z Lubuskim ZPN 25.10 udział wezmą nasze trzy zawodniczki: Julia Interewicz, Natalia Kozubowska i Alicja Peitler oraz Trener naszych dziewcząt Łukasz Szumlewski.

Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomagali nam przez całą rundę i wspierali nasz zespół w dobrych i złych chwilach. Szczególne podziękowania kieruję do rodziców naszych dziewcząt, którzy zawsze są z nami i całym sercem kibicują nam zarówno na naszym jak i innych stadionach. Wielkie dzięki!!! Wszystkich naszych kibiców zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie zamieszczane będą informacje bieżące. Do zobaczenia niebawem!!!

Jeśli chcesz zostać piłkarką naszego Klubu? ZAPRASZAMY!!!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Redaktora portalu KobiecaPilka.pl.