Zmagania ligowe rozpoczęliśmy od 3 kolejki rozgrywek III ligi kobiet ze względu na problemy zdrowotne trenera jak i pauzę w terminarzu. Na początek przy własnej publiczności gościliśmy drużynę Błękitnych Stargard. Mecz przegraliśmy 0:3 mimo dobrej gry całego zespołu.
W drugim meczu na wyjeździe musieliśmy uznać wyższość Olimpii III Szczecin w podobnym rozmiarze. W ostatni weekend na własnym stadionie przegraliśmy z Hetmanem Recz w stosunku 1:2. Bramkę dla naszych dziewcząt zdobyła Andżelika Piorun. Gołym okiem widać poprawę w grze naszej drużyny. Młode zawodniczki mocno starają się wspomagać te bardziej doświadczone. Jednak dużym problemem okazuje się utrzymanie piłki na połowie przeciwniczek. W drugiej połowie meczu z Hetmanem nasze zawodniczki mocno wzięły się do pracy i znacząco przeważały. Jednak udało się zdobyć tylko jedną bramkę. Drużyna gości ograniczała się tylko do chaotycznej gry z kontrataku lecz mimo to zgarnęły całą pulę. W naszej drużynie widać bardzo dużą poprawę w jakości gry, zgraniu i komunikacji. Mamy też duży materiał do analizy i dalszej pracy.

Trener Łukasz Szumlewski chce postawić jesienią na budowanie, by na wiosnę walczyć o jak największą liczbę zwycięstw. Do drużyny dołączyło kilka młodych dziewcząt, które już wiosną mogą odgrywać znaczące role w zespole. Trzymamy kciuki za nasze Panie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. Zapraszamy również wszystkie chętne dziewczyny, które chciałyby spróbować swoich sił w naszej drużynie do kontaktu z trenerem pod numerem 668-376-674 lub za pośrednictwem Fb.