Hutnik Szczecin – Fala Międzyzdroje 3:1 (3:0)

Piłkarze Fali Międzyzdroje rozegrali kolejny mecz kontrolny podczas przygotowań do rundy wiosennej Klasy A. Podopieczni Jana Rączewskiego zagrali z IV ligowym zespołem – Hutnikiem Szczecin. Pierwsza groźna sytuacja miała miejsce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz po strzale głową piłka odbiła się od poprzeczki. Drużyna Fali nie zamierzała jednak ograniczać się tylko do gry defensywnej i czekała na odpowiedni moment do kontrataku. Taka szansa nadarzyła się bardzo szybko, kiedy po dobrym podaniu zawodnik z Międzyzdrojów znalazł się sam na sam z bramkarzem, lecz bramkarz Hutnika sparował piłkę na rzut rożny.

Piłkarze Hutnika skutecznie rozegrali stały fragment gry i przytomnie w polu karnym zachował się zawodnik IV ligowej drużyny, który precyzyjnym strzałem otworzył wynik meczu. Po chwili pomarańczowo – czarni cieszyli się już z drugiego trafienia. Jeszcze przed przerwą zespół Hutnika podwyższył prowadzenie w podobnej sytuacji.

W drugiej połowie meczu padła jedna bramka, gdzie w sytuacji sam na sam znalazł się Maciej Dochniak, który zmylił bramkarza Hutnika i pewnym strzałem skierował piłkę do siatki.

Start a Conversation