Fala Międzyzdroje z nagrodą „Animator Rozgrywek Dziecięcych”

19 lutego w Policach odbyła się V Gala Piłkarska Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. W Hotelu Dobosz zameldowali się zwycięzcy plebiscytu w głosowaniu kibiców oraz laureaci nagród Kapituły Plebiscytu. Nie zabrakło futbolowych działaczy, trenerów i przyjaciół piłki nożnej w województwie. Wszystkich gości powitał oczywiście prezes ZZPN i Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jan Bednarek. Sternik zachodniopomorskiej centrali to pomysłodawca plebiscytu.

Klub Sportowy „FALA” Międzyzdroje został zauważony i doceniony przez władze Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej za pracę z dziećmi i młodzieżą. Nagrodę dla najlepszych animatorów rozgrywek dziecięcych w roku 2018 w imieniu Zarządu K. S. „FALA” Międzyzdroje odebrali członkowie zarządu: Łukasz Szumlewski oraz Piotr Karasiewicz.


Dziękujemy wszystkim rodzicom, partnerom klubu, wolontariuszom za pomoc w organizacji wszystkich imprez sportowych – to Państwu dedykujemy te nagrodę.

Dziękujemy władzom Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej za docenienie pracy, nagroda motywuje do cięższej pracy z dziećmi i młodzieżą oraz organizacji imprez sportowych na jeszcze wyższym poziomie. 

Start a Conversation