Fala Międzyzdroje Women liderem!

Na drugi mecz rundy wiosennej nasze zawodniczki udały się w podróż do Kołobrzegu, gdzie mierzyły się z drużyną Hattricka. W ostatnim meczu gospodynie zdobyły swoje pierwsze bramki i pierwsze punkty w historii remisując z Błękitnymi Stargard 2:2. Od początku to nasz zespół dominował na boisku jednak ustawione skrajnie defensywnie gospodynie wybijały skutecznie z rytmu nasz zespół co przełożyło się na zdobycie tylko 1 bramki przez naszą ekipę w pierwszej połowie. Należy w tym momencie zauważyć, że kolejną bramkę zdobyła Andżelika Piorun dobijając piłkę po indywidualnej akcji Julii Ordon.

W drugiej połowie nasze dziewczyny a mianowicie Emilia Janik i Alicja Peitler dołożyły jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 0:3. Było jeszcze wiele sytuacji jednak zabrakło nieco skuteczności lub fenomenalnie broniła bramkarka Hattricka, która była zdecydowanie najlepszą zawodniczką drużyny gospodyń. Odnotować należy również debiut w naszym zespole Andżeliki Zielińskiej wracającej po dłuższej przerwie oraz Joanny Bialik, która mogła zaprezentować się w meczu od 70 minuty. Po tym meczu obejmujemy samodzielnie fotel lidera III Ligi Kobiet ZZPN i mamy 2 punktową przewagę nad pozostałymi zespołami od miejsca 2 do 4. Teraz przerwa świąteczna a po niej będziemy gościć u siebie Victorię SP2 Sianów.

Nie pozostaje więc nic innego jak życzyć wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego dyngusa, smacznego jajka!!! Do zobaczenia na stadionie w Międzyzdrojach w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 13:00!

Start a Conversation