W sobotnim starciu zawodnicy Fali Międzyzdroje pokonują INTERMARCHE Regę II Trzebiatów na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach 4:1 w meczu 15 kolejki A-Klasy. Ozdobą meczu w Międzyzdrojach było wyprowadzenie zawodników spotkania przez najmłodszych zawodników Fali.

Pierwsze minuty spotkania należały do gospodarzy – Fali Międzyzdroje, którzy nie pozwalali zbytnio grać przeciwnikowi. W 25 min wychodzimy na prowadzenie, bramkę zdobywa Bartłomiej Karpiński. Trzy minuty później bramkę na 2:0 strzela Paweł Łoś i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie meczu przeciwnicy wyszli nieco bardziej zmotywowani – zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce niż w pierwszej odsłonie spotkania. Drużyna Fali jednak nie odpuszczała i grała do końca. W 75 min bramkę na 3:0 strzela Dominik Łaba a w 80 min tracimy gola – 3:1. Cztery minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego Dominik Łaba ustala wynik meczu, który zakończył się zwycięstwem Fali 4:1.

Składy obu drużyn

Fala: Paweł Majtas, Tadeusz Banaszewski (80’ Mateusz Trott), Wiktor Potrzebny, Michał Ludniewski, Marcin Radys, Sławomir Złotnik (65’ Bartek Mirończuk), Paweł Łoś, Piotr Rutkowski (c), Bartłomiej Karpiński (55’ Kamil Wierucki), Oskar Bratz, Dominik Łaba

Rezerwowi, którzy nie zagrali: Konrad Badalewski

Rega: Przewoźnik, Zawadzki, Iwanów, Rębisz, Piwowarczyk, Maćkowski (Janiszewski), Sułek (Górski), Jurkiewicz, Rak, Socha, Nowicki