Za nami wycieczka rowerowa z „Falą”

W niedziele, 27 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa organizowana przez Klub Sportowy „FALA” Międzyzdroje. Na zbiórkę o godz. 9:00 przy Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach, skąd wyruszaliśmy w drogę przybyło ponad 30 osób. Trasa wycieczki Międzyzdroje – Świnoujście, Świnoujście – Międzyzdroje liczyła około 25 km i wiodła przez okoliczne lasy nadmorskiego szlaku rowerowego R-10.

Na mecie zatrzymaliśmy się w miejscu zbiórki – na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach, gdzie Zarząd Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje przy wsparciu Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach Pani Andżeliki Gałeckiej, zorganizował grilla oraz słodki poczęstunek.

Głównym celem wycieczki było poznanie „zielonych pereł” naszej gminy, poznanie okolicznych miejscowości oraz aktywne i kulturalne spędzanie czasu wolnego.

Dziękujemy Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach – Pani Andżelice Gałeckiej za pomoc w organizacji, Międzyzdrojskiemu Stowarzyszeniu Rodzina za udostępnienie grilla, Straży Miejskiej w Międzyzdrojach za pomoc w bezpiecznym przejeździe. Fot. Robert Szubiński