Wznawiamy treningi

W związku z informacją Ministerstwa Sportu nt. „odmrażania” sportu powszechnego i co za tym idzie otwarciem obiektów sportowych od 4 maja Zarząd Klubu podjął decyzję o powrocie grup młodzieżowych do treningów.

Treningi będą się odbywać zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami oraz z przestrzeganiem zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowaniem się do wytycznych służb sanitarnych. Informacje nt. harmonogramu treningów oraz zasad obowiązujących na treningach „w nowej rzeczywistości” rodzice otrzymają bezpośrednio od trenerów poszczególnych drużyn młodzieżowych. Decyzja na temat udziału w treningach każdego z zawodników pozostaje w gestii jego opiekunów.

Prosimy wszystkich rodziców o informację bezpośrednio do swoich trenerów prowadzących, kto zamierza chodzić na zajęcia. Oczywiście ostatnie wydarzenia dla nas wszystkich są trudne, więc decyzja o powrocie Waszych dzieci do zajęć zależy tylko i wyłącznie od Was. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby treningi przebiegały w sposób bezpieczny.