VIII Edycja Memoriału Daniela Muchy

W minioną Niedziele 18 marca w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się Halowy Turniej Piłki nożnej dla adeptów piłki nożnej z rocznika 2008 i młodsi, była to już VIII Edycja Memoriału Daniela Muchy – byłego zawodnika „Leśnika” Międzyzdroje.

W Memoriale uczestniczyło 8 drużyn: Vineta Wolin, Flota Świnoujście, Iskra Golczewo, Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, Błękitni Stargard 2008, Błękitni Stargard 2009 oraz dwie drużyny gospodarzy: Fala I Międzyzdroje oraz Fala II Międzyzdroje.

Przez ponad 5 godzin rozegranych zostało 28 spotkań prowadzonych przez arbitrów klubowych. Graliśmy w systemie „każdy z każdym”. Podczas VIII Memoriału Daniela Muchy nie była prowadzona kwalifikacja końcowa, liczyło się przede wszystkim zadowolenie dzieci ze zdobytych bramek. Wszystkie drużyny grały ambitnie i walczyły do samego końca – chcąc osiągnąć jak najwięcej zwycięstw oraz zdobyć jak najwięcej bramek.
W całym turnieju zdobyto ponad 60 goli – oklaskiwanych przez licznie zgromadzonych kibiców na Hali Sportowej.

Po rozegraniu 28 spotkań przyszła pora na zakończenie i podsumowanie turnieju. W imieniu Prezesa Klubu Pana Jana Rączewskiego turniej podsumował członek zarządu Łukasz Szumlewski gratulując zawodnikom zdobytych bramek oraz dziękując wszystkim za przybycie i grę poświęconą dla Daniela Muchy. Wszystkie drużyny ogłoszone zostały ZWYCIĘSCAMI TURNIEJU oraz otrzymały PUCHAR i DYPLOM oraz każdy zawodnik MEDAL.

W Międzyzdrojach tradycją stały się wyróżnienia indywidualne gdzie z każdej drużyny wybrany został jeden wyróżniający się tego dnia zawodnik i otrzymał wyróżnienie, statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Indywidualnie wyróżniono:

Michał Karwan – Fala I Międzyzdroje
Krzysztof Nurkowski – Fala II Międzyzdroje
Borys Roszak – Vineta Wolin
Mieszko Gajlun – Iskra Golczewo
Kuba Masow – Flota Świnoujście
Oliwier Stawgrycki – AP Gryf Kamień Pomorski
Wiktor Kontek – Błękitni Stargad 2008
Mateusz Kiewra – Błękitni Stargard 2009

Oczywiście każda impreza organizowana przez nasz klub nie stała by na tak wysokim poziomie gdyby nie pomoc i zaangażowanie naszych rodziców, wolontariuszy – za co serdecznie dziękujemy!

Start a Conversation