Uroczyste podsumowanie Sezonu 2017/2018 Pierwszej Drużyny

W niedziele (24 czerwca) o godz. 17:00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbyła się uroczystość podsumowująca Sezon 2017/2018 pierwszej drużyny, która w minionym sezonie wywalczyła awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zebranych gości przywitał Prezes wraz z Wiceprezesem Klubu Sportowego Fala Międzyzdroje. Jako pierwszy głos zabrał Wiceprezes Marian Kowalewski, dziękując wszystkim zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu za poświęcenie i trud w wywalczony historyczny dla naszego klubu awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Następne głos zabrał Prezes i Trener Pierwszego Zespołu, który podsumował Sezon 2017/2018.

Uroczystość była okazją do wyróżnienia zawodników, a indywidualnie wyróżniono:

Wiktora Potrzebnego,
Piotra Rutkowskiego,
Grzegorza Pieczkowskiego,
Michała Ludniewskiego,
Pawła Łosia.

Dodatkowo wyróżniono Damiana Wlazło za najlepszy debiut w pierwszej drużynie, któremu wystarczyły 4 minuty na boisku aby zdobyć bramkę.

Następnie zaproszono wszystkich zawodników oraz sztab szkoleniowy i wręczono pamiątkowe imienne medale za wywalczony awans.

Podziękowania otrzymali również: Piotr Rutowski za pracę jako trener z grupą młodzik oraz Andrzej Ossowicz za pracę jako trener z pierwszą drużyną.

Po wręczeniu wszystkich nagród ponownie wystąpił Jan Rączewski, który przygotował film ze skrótami meczów oraz zdobytych bramek w sezonie.

Na zakończenie części oficjalnej o godzinie 20:00 wszyscy razem kibicowaliśmy biało-czerwonym, którzy zmierzyli się z Kolumbią w drugim meczu w grupie do Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Start a Conversation