Sowianka Sowno – Fala Międzyzdroje 1:2 (0:0)

Sowianka Sowno – Fala Międzyzdroje 1:2 (0:0)

1:0    Paweł Łoś     52 minuta     z karnego
1:1    Wojciech Karcz (Sowianka)     85 minuta
1:2    Grzegorz Pieczkowski     87 minuta

23 maja o godzinie 18:30 rozegraliśmy zaległe spotkanie 15 kolejki z Sowianką w Sownie. Przeciwnik trudny – w rundzie jesiennej wygrali wszystkie mecze (przegrali jedynie z nami 4:2 w Międzyzdrojach).

W 12 minucie dobra interwencja Oskara Bratza – po rzucie wolnym dla Sowna. W 15 minucie strzał Pawła Łosia z rzutu wolnego – jednak nad poprzeczką. W 24 minucie dobrą okazję miał Michał Warzych – lecz dobrą interwencją popisał się bramkarz z Sowna. W 26 minucie niecelny strzał przeciwników. W 48 minucie Grzegorz Pieczkowski oddaje strzał głową na pustą bramkę – piłkę z linii bramkowej wybija obrona gospodarzy. W 52 minucie faul na Gerardzie Białku w polu karnym i sędzia wskazuje na 11 metr od bramki – pewnym strzałem Paweł Łoś pokonuje bramkarza, 0:1. W 85 minucie rzut rożny dla Sowna i po stałem fragmencie gry doprowadzają do remisu, 1:1. Dwie minuty później Grzegorz Pieczkowski ustalił wynik meczu pokonując bramkarza, 1:2.

Podsumowując: Mecz był trudny i na ciężkim terenie. Ostatecznie jednak udało się wywalczyć  cenne 3 punkty.

 

Fala: Oskar Bratz (br), Tadeusz Banaszewski, Gerard Białek (53′ Dominik Łaba), Konrad Gajos (60′ Patryk Gierczak), Paweł Łoś, Michał Ludniewski (65′ Sławomir Złotnik), Grzegorz Pieczkowski, Wiktor Potrzebny, Piotr Rutkowski, Michał Warzych, Paweł Wasiluk.

Rezerwowi, którzy nie zagrali: Mariusz Grzywaczewski

 

Żółte Kartki
Fala: Michał Warzych (60′), Michał Warzych (88′)
Sowno: Grzegorz Ostrowski (27′), Karol Bzdek (61′)

Czerwone Kartki
Fala: Michał Warzych (dwa napomnienia)

 

Start a Conversation