Radowia Radowo Małe – Fala Międzyzdroje  3:2 (0:0)

2-0 Radowia – 55 minuta
2-1 Paweł Łoś – 69 minuta
2-2 Michał Ludniewski – 85 minuta
3-2 Radowia – 88 minuta

Za nami 3 kolejka A-Klasy. Fala Międzyzdroje rozegrała swoje drugie spotkanie, pierwsze z Sowianką Sowno w Międzyzdrojach – mecz zakończył się wynikiem 4-2 dla Fali po bramkach: 2x Paweł Łoś, Jan Rączewski, Jude Orji. Drugie spotkanie rozegrane 9 września w Radowie Małym. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla gospodarzy – Radowi Radowo Małe. Dwie bramki dla Fali zdobyli w tym meczu: Paweł Łoś z rzutu wolnego oraz Michał Ludniewski.

W 2 minucie rzut wolny dla Radowi, Banaszewski wybija na rzut rożny, bez zagrożenia – strzał wysoko nad poprzeczką. W 3 minucie Wierucki w środku pola do Potrzebnego – dośrodkowanie do Pieczkowskiego, mocny strzał jednak broni bramkarz Radowi. Dwie minuty później Bratz wyrzuca wrzut z autu w pole karne przeciwnika, po „przetrąceniu” piłka trafia w słupek i obrona wybija piłkę z własnego pola karnego. W 8 minucie strzał Banaszewskiego – ponownie bramkarz gospodarzy broni. W 31 minucie Konrad Gajos dośrodkowanie w pole karne, które łapie bramkarz. W 37 minucie rzut wolny dla Radowi blisko 16 metra, dośrodkowanie i strzał lecz dobra interwencja naszego bramkarza – Konrada Badalewskiego.

Najlepszą okazje na strzelenie bramki w pierwszej połowie spotkania miał Konrad Gajos w 42 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, mocny i precyzyjny strzał głową – bardzo dobra interwencja bramkarza.

Wynik do przerwy – bezbramkowy remis.

Po przerwie dwie zmiany w naszej drużynie: Marcin Radys za Oskara Bratza, Gerard Białek za Kamila Wieruckiego.

W 52 minucie rzut wolny z 20 metra dla Radowi, dośrodkowanie i strzał głową, 1:0. 55 minuta błąd w defensywie, 2:0 dla Radowi. W 66 minucie Pieczkowski zagrywa do Gerarda na 10 metr – strzał nad poprzeczką. W 68 minucie rzut wolny 20 metrów od bramki przeciwnika, Paweł Łoś strzela na 2:1. W 85 minucie dośrodkowanie Gerarda w pole karne, Michał Ludniewski strzałem z głowy na 2:2. Zawodnik Radowi ustala wynik spotkania w 88 minucie na 3:2.

Mecz ostatecznie zakończył się 3-2 dla gospodarzy – Radowi Radowo Małe.

Fala: Konrad Badalewski (br), Wiktor Potrzebny, Tadeusz Banaszewski, Kacper Popiński, Oskar Bratz (46’ Marcin Radys), Michał Ludniewski, Paweł Łoś, Konrad Gajos, Kamil Wierucki (46’ Gerard Białek), Piotr Rutkowski (c), Grzegorz Pieczkowski

Trener: Jan Rączewski
Kierownik: Błażej Karasiewicz

Radowia: Michał Andrusieczko (br), Łukasz Adamczewski, Daniel Czyż, Szymon Jałowiec, Mateusz Łapsza (85’ Krystian Włodarczyk), Radosław Machalski, Mateusz Maziarz, Marcin Pawłowski, Dominik Raj (30’ Mieczysław Bojanowski), Patryk Wiśniowski (90+2’ Kamil Łapuć), Paweł Wojnarowski (90+1’ Tomasz Lalik)

Rezerwowi, którzy nie grali: Tomasz Haberski, Jacek Demczuk, Filip Lis

Trener: Lech Płuciennik

Żółte kartki:

Fala: Piotr Rutkowski, Michał Ludniewski – obaj w 25 minucie, Konrad Gajos – 82 minuta

Radowia: Radosław Machalski – 30 minuta, Daniel Czyż – 77 minuta

Sędziowali: Patryk Kunikowski, Hubert Rolka, Bartłomiej Majczyna

Następny mecz ligowy odbędzie się 16 września o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach,

a przeciwnikiem będzie Jastrząb Łosośnica. Zapraszamy!