W piątek 13 kwietnia o godz. 17:00 grupa Trampkarzy rozegrała swój czwarty mecz Terenowej Ligi Trampkarzy – rundy rewanżowej. Spotkanie 17 kolejki rozegrane zostało w Kamieniu Pomorskim a przeciwnikiem była Akademia Piłkarska. Podopieczni trenera Piotra Karasiewicza do przerwy kreowali grę i stwarzali więcej sytuacji bramkowych. Do przerwy 5:3 dla Fali. Niestety ale druga część spotkania należała do gospodarzy i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 11:5 dla AP Gryf Kamień Pomorski.

Tego samego dnia na mecz Terenowej Ligi Młodzika do Golczewa miał wybrać się również trener Piotr Rutkowski ze swoimi zawodnikami. Niestety ale mecz został odwołany na prośbę Iskry Golczewo. Najbliższy mecz Terenowej Ligi Młodzika odbędzie się we wtorek 17 kwietnia w Międzyzdrojach – gdzie rozegrane zostanie zaległe spotkanie z Vinetą Wolin.

W sobotę 14 kwietnia to II Klasa Juniorów rozegrała 11 kolejkę. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach a przeciwnikiem byli Błękitni Trzygłów. Zawodnicy prowadzeni przez Jana Rączewskiego zostali pokonani i mecz ostatecznie zakończył się 1:10 dla gości. Podczas całego meczu widać było dużą różnicę fizyczną, ponieważ drużyna gości to w większości  zawodnicy urodzeni w 1999 roku, u nas natomiast dominuje rok 2001/2002.

W niedziele 15 kwietnia trener Dariusz Tokarz wraz z swoją grupą Orlikiem Starszym wybrał się do Wolina na Turniej w ramach ligowych spotkań. Organizatorem imprezy sportowej była Vineta Wolin. Nasi zawodnicy rywalizowali z drużynami: Vineta Wolin, Jantar Dziwnów, Flota Świnoujście, AP Baltica Świnoujście.