Podsumowanie sezonu piłkarskiego 2017/18 ZZPN

14 września w hotelu Dobosz w Policach doszło do wyjątkowego spotkania. Odbyło się podsumowanie sezonu piłkarskiego 2017/18 w Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej.  Po raz kolejny ZZPN postanowił w jednym czasie i miejscu uhonorować wszystkie kluby, które w sezonie 2017/18 wywalczyły awans. Nasz klub reprezentowali: Jan Rączewski – trener pierwszego zespołu wraz z zawodnikiem Pawłem Łosiem.

– Dziękuję, że przyjęliście nasze zaproszenie. Kilka tygodni temu świętowaliście awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Teraz przyszła pora na odebranie nagród. Skończyliśmy z przyznawaniem pucharów za awans do wyższych lig. W uznaniu za awans, zamiast statuetek, dużo korzystniejsze dla wszystkich będzie ufundowanie nagród w postaci sprzętu sportowego – podkreślał prezes ZZPN Jan Bednarek.

Podczas spotkania każdy klub otrzymał okazjonalną pamiątkową koszulkę oraz komplet strojów piłkarskich w barwach swojego klubu.

Serdecznie dziękujemy Zachodniopomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za zaproszenie oraz ufundowanie kompletu strojów piłkarskich firmy Amber Sport.

Fotorelacja z gali: KLIK

Film z gali: KLIK

Źródło: Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej

Start a Conversation