Podsumowanie rundy jesiennej II Klasy Juniorów

W niedzielne przedpołudnie 29.10.2017 r. drużyna Fali – II Klasy Juniorów podejmowała na boisku w Trzebiatowie gospodarzy meczu Regę. Było to dziewiąte i zarazem ostatnie spotkanie rundy jesiennej II Klasy Juniorów ZZPN. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla drużyny gospodarzy.

Podsumowując minioną rundę – drużyna juniorów Fali Międzyzdroje w 9 meczach: 4 wygranych, 5 przegranych zdobyła 15 bramek, tracąc przy tym aż 34 bramki.

Fala w większości meczach jako drużyna prezentowała się całkiem dobrze, szansę gry otrzymali wszyscy zawodnicy, trener próbował różnych wariantów gry.

Mecze, które rozegrane zostały na boisku w Międzyzdrojach:
02.09.2017 r. (sobota) godz. 11:00 – Fala Międzyzdroje – Jantar Dziwnów   3:0 (vo)
16.09.2017 r. (sobota) godz. 11:00 – Fala Międzyzdroje – Sparta Gryfice 1:11
30.09.2017 r. (sobota) godz. 11:00 – Fala Międzyzdroje – Bizon Cerkwica 5:1
14.10.2017 r. (sobota) godz. 11:00 – Fala Międzyzdroje – Korona Stuchowo 4:3
21.10.2017 r. (sobota) godz. 11:00 – Fala Międzyzdroje – Wybrzeże Rewalskie Rewal 3:1

 

Mecze, które rozegrane zostały na wyjeździe:
09.09.2017 r. (sobota) godz. 11:00 – Błękitni Trzygłów – Fala Międzyzdroje  5:2
24.09.2017 r. (niedziela) godz. 11:00 – Flota II Świnoujście – Fala Międzyzdroje 4:0
07.10.2017 r. (sobota) godz. 11:00 – Polonia Płoty – Fala Międzyzdroje 6:0
29.10.2017 r. (niedziela) godz. 12:00 – INTERMARCHE Rega Trzebiatów – Fala Międzyzdroje 0:3

 

Runda jesienna za nami, lecz już zaplanowane są spotkania kontrolne, m.in. z Flotą Świnoujście czy też Koroną Stuchowo.

Trener Jan Rączewski na treningach oraz meczach miał do dyspozycji 25 zawodników:

  1. Bis Robert
  2. Bonecki Oskar
  3. Ciemachowski Bartosz
  4. Grzywaczewski Jan
  5. Jendrysiak Piotr
  6. Klein Kevin
  7. Klimkow Filip
  8. Kubiński Dominik
  9. Lewandowski Konrad
  10. Michałowski Tomasz
  11. Ogiński Seweryn
  12. Opowicz Tomasz
  13. Oswald Szymon
  14. Peitler Antoni
  15. Popin Miłosz
  16. Przygodzki Kryspin
  17. Rosiak Bartosz
  18. Reterski Kacper
  19. Słowicki Jan
  20. Smelkowski Damian
  21. Sowa Dawid
  22. Szczytniewski Gracjan
  23. Trott Mateusz
  24. Wlazło Damian
  25. Żurek Nikodem

Jeśli chcesz dołączyć do drużyny juniorów naszego klubu zapraszamy!

II Klasa Juniorów (1999 – 2002) – Trener Jan Rączewski  tel. 696 091 828

Start a Conversation