Piłkarz Roku! Zapraszamy do głosowania!

Już dzisiaj, 10 stycznia rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie Piłkarz Roku 2017.  Piłkarz Roku 2017 organizowany jest przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, Głos Szczeciński, Głos Koszaliński oraz portal ligowiec.net Partnerem plebiscytu jest TVPSzczecin.

Plebiscyt został podzielony na czternaście kategorii. Głosowanie potrwa od środy 10 stycznia do 31 stycznia 2018 r., do północy. Głosowanie odbywać się będzie na trzy sposoby: poprzez klik, facebook i SMS. Swoje głosy Kibice będą mogli oddać na dwóch portalach czyli na www.gs24.pl oraz na www.ligowiec.net Głosy oddane na obu portalach zostaną zsumowane. Laureatem plebiscytu zostanie zawodnik, który otrzyma największą liczbę punktów w swojej kategorii.
Oprócz wyborów kibiców na najpopularniejszych piłkarzy, Kapituła plebiscytu przyzna tytuł: Piłkarza Roku, Trenera Roku, i Drużyny Roku. Kapituła może przyznać również dodatkowe nagrody i wyróżnienia. Uroczyste wręczenie nagród i ogłoszenie wyników nastąpi podczas Wielkiego Balu Piłkarza, który odbędzie się 16 lutego 2018 r. w Hotelu Dobosz w Policach.

Z klubu FALA Międzyzdroje nominowany został zawodnik pierwszej drużyny – Wiktor POTRZEBNY. Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów!
Bezpośredni link do oddania głosu na Wiktora Potrzebnego: http://www.gk24.pl/plebiscyt/karta/wiktor-potrzebny,41179,1718781,t,id,kid.html

Link do portalu ligowiec.net gdzie również można zagłosować na Wiktora: http://ligowiec.net/pilkanozna/aklasa/0

Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/plebiscyty/pilkarz-roku/a/pilkarz-roku-2017-wybieramy-najlepszych-pilkarzy-w-regionie,12811994/

Start a Conversation