Fala: Oskar Bratz, Krzysztof Bątkowski, Gerard Białek, Maciej Dochniak, Konrad Gajos, Bartłomiej Karpiński, Wiktor Potrzebny, Bartosz Trepkowski, Michał Warzych, Paweł Wasiluk, Damian Wlazło.
Ponadto grali: Mariusz Grzywaczewski, Maksymilian Oswald, Grzegorz Pieczkowski, Janusz Perucki, Damian Radtke.

Flota: Łukasz Gądek (46 Oskar Bochen), Mateusz Bątkowski (46 Ołeksandr Weretsun), Michał Stasiak (63 Maciej Nasiadko), Dominik Kierkiewicz, Radosław Welka (46 Michał Nowak), Dawid Trafalski, Marek Niewiada (67 Mateusz Bątkowski), Mariusz Helt, Michał Nowak (26 Patryk Harkot), Damian Staniszewski, Damian Mosiądz (67 Radosław Welka).
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Sędziował: Rafał Myślicki.

19 stycznia o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach pierwsza drużyna rozegrała pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem była Flota Świnoujście, lider klasy okręgowej. Trener Jan Rączewski miał do dyspozycji 15 zawodników.

Nim padła pierwsza bramka dla Floty Mosiądz trafił w słupek i poprzeczkę, a ze strony gospodarzy sam na sam z Gądkiem znalazł się Michał Warzych, ale tego pojedynku nie wygrał. W 21 minucie Mosiądz strzałem z bliska pokonał Bratza. Przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Harkot, który wykorzystał sytuację sam na sam po dobrym podaniu Trafalskiego oraz dobitce do pustej bramki po strzale Mosiądza.
Po przerwie przewaga nadal należała do Floty, ale w 58 minucie bliski strzelenia bramki dla Fali był Krzysztof Bątkowski (brat Mateusza). Ostatecznie dwie bramki dołożył jeszcze Nowak wykorzystując podania Bątkowskiego i Weretsuna.

Foto i informacje: MKS Flota Świnoujście