Orlicy zagrali w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej “NEPTUN CUP 2019”

W dniach 26 – 29.09.2019 na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w gminie Międzyzdroje, odbył się po raz pierwszy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej “NEPTUN CUP 2019”, w którym rywalizowali zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 2009 i młodsi. Dla naszych zawodników i trenera to nowe wyzwanie i ogromne doświadczenie.

W czterodniowej rywalizacji o tytuł mistrzowski ekipy prezentowały ciekawy i wysoki poziom umiejętności piłkarskich. Zacięta rywalizacja w formule „rozgrywek ligowych” miała miejsce od pierwszego dnia meczów aż do ostatniego dnia, w którym wyłoniono najlepsze cztery drużyny rywalizujące o pierwsze miejsce systemem „każdy z każdym”. W każdym dniu na boisku występowało ponad 200 zawodników i zawodniczek. Dodatkowo rodzice, trenerzy i widzowie dawało Nam ponad 500 osób każdego dnia. W sumie przez okres trwania turnieju na Stadionie Miejskim mogło pojawić się ok. 3000 osób. Urozmaiceniem był również przygotowany przez organizatora firmę MasterCamps unikalny „FOOTDART” czyli piłkarskie lotki, w których udział wzięli wszyscy uczestnicy turnieju i zdobywali dodatkowe nagrody. Ponadto na obiekcie znajdował się „FOODTRUCK” David Crespo, w którym widzowie mieli możliwość wypicia przepysznej hiszpańskiej kawy Cornella, zakupu słodkich przekąsek lub zjedzenia ciepłego posiłku.

W kategorii rocznika 2009 o najwyższe miejsca rywalizowały drużyny z Poznania, Kołobrzegu i dwa zespoły ze Szczecina. W sportowych zmaganiach najlepsi okazali się piłkarze AP „Pogoń” Szczecin I, vice mistrzostwo zdobyła drużyna AP „Kotwica” Kołobrzeg a brązowe medale dla SP 51 Poznań.

Najlepsze zespoły zostały wyróżnione pucharami i nagrodami od sponsorów, które wręczyli zaproszeni goście, Burmistrz Międzyzdrojów Pan Mateusz Bobek, Prezes hiszpańskiego klubu Macanet De la Selva i jednocześnie skaut piłkarski pan Manu López, właściciel firmy E.D.I.L. Pan Marcin Starczewski oraz właściciel firmy Rt-Trans Pan Grzegorz Rybiński.

Start a Conversation