Obóz letni w Człuchowie 2022

 

W dniach 29.07.2022 – 04.08.2022 zawodniczki i zawodnicy z Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje przebywali na obozie sportowym w Człuchowie.

W zgrupowaniu uczestniczyło 33 zawodniczek i zawodników naszego klubu z dwóch sekcji – żeńska piłka siatkowa oraz piłka nożna. Program pobytu oprócz codziennych treningów obejmował liczne turnieje oraz wycieczki. Obozowicze mieli dwa treningi dziennie – rano i wieczorem.
Każda z grup dysponowała wolnym czasem, który spędzali razem z trenerami.
Celem obozu oprócz przygotowania zawodniczek i zawodników do turniejów okolicznościowych oraz spotkań ligowych było propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, promocja zdrowego trybu życia, przezwyciężanie własnych słabości oraz podnoszenie poczucia własnej wartości.

Drużyna trampkarza prowadzona przez trenera Krzysztofa Pioruna rozegrała cztery mecze kontrolne z drużynami: Flisak Złotoryja, Pogoń Lębork, LKS Kamionka Kamień Krajeński oraz Sparta Złotów.

Drużyna orlik/młodzik prowadzona również przez trenera Krzysztofa Pioruna rozegrała mecze z drużynami: Flisak Złotoryja, Pogoń Lębork.

W programie obozu znalazł się oczywiście czas na rozrywkę i naukę – obozowicze odwiedzili Zoo Canpol, park rozrywki Wonderland oraz zwiedzili największy zamek na świecie w Malborku.

Wydarzenie współfinansowane z budżetu miasta i gminy Międzyzdroje.