W słoneczną niedziele, 31 maja o godz. 16:00 drużyna Młodzika rozegrała zaległy mecz 1. kolejki Terenowej Ligi Młodzika ZZPN. Zawodnicy prowadzeni przez duet trenerów Krzysztof Piorun – Dariusz Tokarz, udali się do Gryfic aby zmierzyć się z tamtejszą Spartą. Mecz zakończył się wynikiem 1:7 dla Fali Międzyzdroje.

Worek z golami otworzył już w 13 sekundzie spotkania Wiktor Osowicki. Kilka chwil później na listę strzelców wpisał się Aleksander Marchewa. W 7 minucie meczu tracimy jedynego gola w tym spotkaniu. Do końca I połowy wynik nie uległ już zmianie. W 35 minucie Mikołaj Hain wpisuje się na listę strzelców. Zaledwie 2 minuty później (37′) Mateusz Bochna pokonuje golkipera gryfickiej drużyny. W 40′ rzut karny dla Fali skrzętnie wykorzystuje kapitan Igor Mazur i tym samym podwyższa wynik na 1:5. W 51′ niesamowitym lobem nad bramkarzem Wiktor Osowicki umieszcza piłkę w bramce. W ostatniej minucie meczu Hubert Hałkowski ustanawia wynik meczu na 1:7.

W bardzo dobrej dyspozycji był bramkarz FALI Mateusz Puszczyk, który wielokrotnie uratował swoją drużynę przed utratą bramki oraz obronił rzut karny. Brawo Mateusz!

Dziękujemy Naszym wiernym kibicom-rodzicom, którzy w nielicznej obsadzie, ale pojawili się na trybunach stadionu w Gryficach by dopingować podopiecznych trenera Krzysztofa Pioruna oraz Dariusza Tokarza 👏😁