W niedziele 14 lutego Nasza drużyna młodzika wzięła udział w turnieju OKS R-FOOTBALL CUP 2021, który odbył się w hali widowiskowo sportowej w Goleniowie. W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn:

⚽ AP Blękitni Stargard 2009 i 2010,

⚽ Polonia Płoty,

⚽ FALA Międzyzdroje,

⚽ AP Baltica Świnoujście 2009 i 2010,

⚽ MKS Ina Goleniów

⚽ OKS R-FOOTBALL Goleniów I i II.

Turniej rozegrany został w systemie pucharowym, a spotkania trwały po 10 minut. Nasza drużyna w grupie C rywalizowała z drużynami MKS Ina Goleniów (wygrana 2:1) oraz AP Baltica Świnoujście 2009 (przegrana 1:3). Następnie w grupie E podejmowaliśmy dwie drużyny gospodarzy OKS RF Goleniów I (wygrana 3:0) oraz OKS RF Goleniów (wygrana 1:0).W fazie finałowej FALA przegrała 1:2 z drużyną Blękitni Stargard 2009 oraz zremisowała z AP Baltica Świnoujście 1:1.

Finalnie uplasowaliśmy się na III miejscu, a Nasi zawodnicy pokazali charakter, nieustępliwość i determinację. Zabrakło skuteczności w wykończeniu dogodnych sytuacji co zdecydowanie pozwoliło by Nam zająć II lokatę.

Skład drużyny FALI Międzyzdroje: Natalia Łozicka, Grzegorz Horbal, Igor Mazur, Mateusz Bochna, Damian Szubiński, Kacper Zduńczyk, Mikołaj Hain, Hubert Hałkowski, Korneliusz Ścisłowski.

TRENER: Krzysztof Piorun

KIEROWNIK: Robert Szubiński

Artykuł i Foto: Robert Szubiński