Pierwsza Drużyna 25 listopada zakończyła rudne jesienną sezonu 2018/2019. Ostatnim ligowym spotkaniem w tym roku był mecz przeciwko Arkonii w Szczecinie. Nasz zespół po 15 meczach w wyższej klasie rozgrywkowej zdobył 24 punkty co daje 6 pozycje w tabeli. 8 meczów zakończyło się zwycięstwem, 7 spotkań to porażki. Po intensywnych rozgrywkach ligowych drużynę czeka okres przejściowy.

Pierwszy zaplanowany mecz kontrolny rozegrany został 1 grudnia o godz. 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Goleniowie, a przeciwnikiem był zespół Leśnik Kliniska Wielkie, który na co dzień występuje  w klasie B gr. 3. Trener Pierwszego Zespołu Jan Rączewski w tym dniu postawił na dobrze zapowiadającą się młodzież. W podstawowym składzie wystąpiło sześciu zawodników z drużyny seniorskiej, trzech juniorów Fali oraz dwóch zawodników testowanych. Do dyspozycji trenera pozostało jeszcze trzech juniorów na ławce rezerwowych. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Fali, lecz jest to sprawa drugorzędna. Dwie bramki w pierwszej połowie straciliśmy po błędach defensywy. W drugiej połowie zaczęła się skuteczniejsza i przyjemniejsza dla oka gra naszej drużyny. Trzy bramki zdobył zawodnik testowany (1999 r.) oraz po jednej: Krzysztof Bątkowski oraz Jakub Nowak (2002 r. – junior).

Fala: Grzegorz Pieczkowski (br), Mariusz Grzywaczewski, Wiktor Potrzebny, Miłosz Popin, Damian Wlazło, Michał Ludniewski, Sławomir Złotnik, Krzysztof Bątkowski, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Piotr Rutkowski.

Grali również: Kacper Reterski (od 46′), Jakub Nowak (od 46′), Tomasz Michałowski (od 46′)

Najbliższy mecz kontrolny odbędzie się już w sobotę 8 grudnia o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach, przeciwnikiem będzie zespół Juniorów Starszych Floty Świnoujście.

Wszystkich chętnych do reprezentowania naszego klubu w pierwszej drużynie serdecznie zapraszamy

8 grudnia o godz. 13:00 na Stadion Miejski w Międzyzdrojach.