Fala: Paweł Majtas, Paweł Wasiluk, Arkadiusz Wasilewski, Cezary Kozioł, Miłosz Pogoda, Maciej Dochniak, Patryk Gierczak (65’ Sławomir Złotnik), Dominik Łaba, Krzysztof Bątkowski, Dominik Ceglarek.
Nie grali: Jakub Fabisiak, Janusz Perucki.

Fala: Złotnik.
Korona: Pałka

Sędziowali: Waldemar Ignaszewski, Marek Stefański, Sędzia Przygodny.
Widzów: 20

Kolejne 3 punkty, kolejne wysokie zwycięstwo. Zgodnie z planem, po meczu walki i charakterów. Gospodarze postawili wysoko poprzeczkę przede wszystkim w pierwszej połowie.
Już na początku spotkania centra z rzutu rożnego Bątkowskiego wybija z linii bramkowej bramkarz Korony. Chwilę później strzał Pogody na bramkę gospodarzy – niecelny. W 25’ Ceglarek wygrywa sam na sam z bramkarzem Korony i mamy 0-1. 5’ później taka sama sytuacja, tym razem broni bramkarz Korony. Potem próbowała odkuć się Korona, przede wszystkim ze stałych fragmentów gry w polu karnym Fali był czasami wielki kocioł. Do przerwy Fala prowadzi 1-0.
W 56’ w polu karnym jak rasowy lis tego pola Dochniak zdobywa drugą bramkę otrzymał prezent od bramkarza, idealne dośrodkowanie od Kozła, bramkarz Korony nie radzi sobie z tym zagraniem i tej okazji nie mógł zmarnować Maciej.
W 60’ zawrzało – czerwona kartka dla zawodnika Korony. Od tej pory Nasz zespół już tylko kontrolował grę. 75’ klasyczna akcja sektorem bocznym i Bątkowski trafia na trzy do zera. Korona poczynała starania jednak bezskutecznie, za to Fala wyprowadzała coraz bardziej groźne akcję. W 80’ wygrany pojedynek Pogody, piękny pass i Ceglarek po raz trzeci sam na sam, tym razem skuteczny – bramka nr 4. Piątego gola zdobywa Nasz niezawodny w tej rundzie kapitan Potrzebny. Sam rozpoczął akcję, którą zakończył pięknym strzałem.
Mecz na ciężkim terenie, mecz walki, charakteru i determinacji na korzyść naszego zespołu. Siłowe spotkanie od strony gospodarzy, jednak nie siła wygrywa w tym spotkaniu tylko mądrość Naszego Zespołu. Gratulacje.

Teraz tydzień pracy a w najbliższy weekend Nasz zespół będzie walczył o kolejne punkty z Błękitnymi Trzygłów w Międzyzdrojach. Mamy nadzieję że sympatycy naszego klubu będą grać razem z Falą. Zapraszamy.