Nadrabiamy zaległości 2 kwietnia rundę wiosenną rozpoczęły grupy: III Liga Kobiet, Juniorzy, Trampkarz gr 1.

W niedzielne popołudnie 02.04 o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach nasze Panie rozpoczęły zmagania w rundzie rewanżowej sezonu 2016/2017. Przeciwniczkami naszych dziewczyn były dobrze znane zawodniczki Olimpii III Szczecin. Nasze kobiety okres przygotowawczy przepracowały bardzo dobrze rozgrywając spotkania kontrolne z Olimpią II Szczecin gdzie padł remis 2:2 oraz z pierwszoligowymi zawodniczkami z Błękitnych Stargard. Pierwsza połowa niedzielnego meczu to szarpane ataki zarówno z jednej jak i drugiej strony. Zawodniczki Olimpii od początku postawiły twarde warunki i wiadome było, że łatwo nie będzie. Wynik po pierwszej połowie to 2:3. Po przerwie nasze dziewczyny wyszły na boisko jak odmienione. Od początku drugiej połowy nasze zawodniczki zdominowały drużynę przyjezdną. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:3 dla Fali Międzyzdroje.

Juniorzy swój pierwszy mecz w rundzie rewanżowej rozegrali na Warszowie z Prawobrzeżem Świnoujście. Do 45 minuty to nasi zawodnicy grali lepiej prezentując dobry futbol. Wynik do przerwy 2:1 dla gospodarzy. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:1 dla Prawobrzeża, a jedyną bramkę dla Fali zdobył Konrad Lewandowski.

Pierwsza drużyna w tym samym dniu pojechała do Cerkwicy – zmierzyć się z tamtejszym Bizonem. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla gospodarzy.

8 kwietnia Grupa Skrzatów o godz. 11:00 rozgrywała turniej ligowy na Orliku przy Szkole Podstawowej. Drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach: Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski I i II oraz Orzeł Mrzeżyno.

Seniorzy natomiast swój mecz rozgrywali w Sownie. Sowianka Sowno aktualnie ma 1 pkt więcej od drużyny Fali. Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz na ciężkim ternie – i tak było. W 8 minucie wyszliśmy na prowadzenie, 16 minuta Sowianka zdobywa bramkę po zamieszaniu w polu karnym – 1:1. 37 min strzelamy bramkę na 2:1 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. W 68 min nieporozumienie dwóch obrońców Fali – jeden z nich fauluje na 18 metrze, zawodnik Sowianki dobrym strzałem z rzutu wolnego zdobywa bramkę na 2:2. Wynik spotkania do końca się nie zmienił.

III Liga Kobiet o godz. 17:00 mecz rozegrała w Kołobrzegu z tamtejszym HATTRICKIEM. Ostatecznie wynik meczu 3:0 i 3 pkt wracają do Międzyzdrojów. Dziewczyny po 11 meczach są na pierwszym miejscu w tabeli z dwupunktową przewagą!