III Liga Kobiet: Ważna wygrana z Hattrickiem 8:1

W ostatnią sobotę 14.10 udaliśmy się bardzo wcześnie na mecz do Gościna gdzie przyszło się nam mierzyć z połączonymi drużynami Hattricka i Olimpu. Ostatnie wyniki gospodyń nie wskazywały na to , że mogą się pojawić jakieś trudności lecz dopiero na boisku okazało się , że drużynę z Kołobrzegu wzmocniło kilka znanych nam dobrze zawodniczek z Gościna. Mimo tego nasze dziewczyny były skupione i pozytywnie nastawione do tego meczu. Z przyjemnością można było zaobserwować wiele ciekawych akcji z wykorzystaniem wszystkich sektorów boiska. Piłka chodziła jak „po sznurku”. Mecz ostatecznie zakończył się naszym zwycięstwem w wymiarze 8:1 i w tym miejscu należy zaznaczyć, że najlepsza w zespole gospodyń bramkarka uchroniła wielokrotnie swój zespół przed utratą bramki po znakomitych akcjach zespołowych naszej drużyny.

Zdobyczą bramkową podzieliły się: Marianna Litwiniec x 3, Andżelika Piorun x 2, Katarzyna Wojciechowska x 2, Alicja Peitler.

Następny mecz zostanie rozegrany również na wyjeździe, tym razem w Stargardzie w niedzielę 22.10 o godzinie 12:00. Zapraszamy do kibicowania!!!

Start a Conversation