III Liga Kobiet: Przegrywamy na inaugurację sezonu

 

W minioną sobotę nasze dziewczyny udały się w podróż do Sianowa, gdzie był rozegrany mecz pierwszej kolejki nowego sezonu 2017/2018. W poprzednich rozgrywkach nasz zespół odniósł 2 zwycięztwa: na wyjeździe 2:3 i u siebie 3:0.

W tym meczu niestety musieliśmy uznać wyższość drużyny prowadzonej przez Trenera Jędrzeja Bieleckiego. Sianowianki wzmocnione wieloma klasowymi zawodniczkami, które mają w swojej karierze występy w Ekstralidze wygrały to spotkanie 11:0. Ciężkie trawiaste boisko sprawiało bardzo dużo problemów naszym dziewczynom, które na co dzień trenują na sztucznej murawie. Niestety nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny.

Mimo dotkliwej porażki unosimy głowy do góry i już dzisiaj w środę na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach o godzinie 17:00 nasza drużyna zmierzy się w półfinale Pucharu Polski ZZPN z rezewiskami Olimpii Szczecin, których trenerem Paweł Osuch. Mamy nadzieję, że dziewczyny otrząsnęły się o ostatnim meczu i dzisiaj pokażą swój charakter .

Wszystkich kibiców zapraszamy do kibicowania w środe o 17:00 oraz w niedzielę 17.09. o 13:00, kiedy to rozegrany zostanie mecz II kolejki nowego sezonu z drużyną Energetyka Junior Gryfino.

Start a Conversation