[2009] Młodzik Młodszy

E1 ORLIK 2009/2010 - GRUPA I

TRENINGI

Poniedziałek godz. 18:00, Orlik przy SP1, ul. Leśna 17

Środa godz. 18:30, Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby

Piątek godz. 18:00, Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby przy SP1, ul. Leśna 17

KADRA SZKOLENIOWA
  • Trener Krzysztof Piorun
  • Licencja UEFA B
  • +48 506 855 700
  • Kierownik Robert Szubiński
  • +48 504 878 852
ROZGRYWKI

Kategoria wiekowa Orlik (E1) – formą współzawodnictwa to gra 7 × 7. Młodzi piłkarze są ustawiani już na pozycjach i w poszczególnych formacjach w zależności od stosowanego ustawienia. W tej formie współzawodnictwa rozwijamy technikę indywidualną wstępnie wyszukując ulubioną pozycję dla zawodników i rozpoczynamy naukę najprostszych zachowań taktycznych zawodników podczas atakowania i bronienia.

W piłce 7-osobowej na poziomie orlika U11 (E1) formą współzawodnictwa są turnieje na wyznaczonych boiskach na Orliku lub boisku pełnowymiarowym. Każda z drużyn jest gospodarzem turnieju i musi go zorganizować według Unifikacji Rozgrywek PZPN.

Pierwsza Piłka - Rozgrywki Dzieci ZZPN

Decyzją Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej od sezonu 2018/2019 w kategoriach wiekowych Skrzat – Orlik została zniesiona ewidencja wyników oraz tabel wszystkich grup rozgrywkowych.

• Priorytetem jest rozwój zawodników
• Większy komfort pracy szkoleniowców
• Kreatywność kosztem „dyscypliny taktycznej”
• Zmiana mentalności dużej części trenerów, opiekunów i rodziców
• Większe szanse rozwoju poprzez współzawodnictwo dla zawodników i zawodniczek o późniejszym wieku biologicznym
• Większy wymiar czasowy uczestnictwa w zawodach wszystkich zawodników i zawodniczek
• Zwiększona rotacja zawodników i zawodniczek na pozycjach
• Szkółki piłkarskie i trenerzy oceniani przez pryzmat postępów podopiecznych, a nie wyników

ZAWODNICY

1. Bochna Mateusz
2. Bombala Kacper
3. Czarny Bogumił
4. Hain Mikołaj
5. Halemba Adrian
6. Hałkowski Hubert
7. Horbal Grzegorz
8. Łozicka Natalia
9. Mazur Igor
10. Ruszczyk Piotr
11. Skocz Oliwia
12. Słoka Tobiasz
13. Stachewicz Kamil
14. Szubiński Damian
15. Ścisłowski Korneliusz
16. Wiąz Mateusz
17. Wysocki Wiktor 
18. Zduńczyk Kacper