Grupy młodzieżowe rozpoczęły ligę

2 września swoje ligowe spotkania rozpoczęły nasze grupy młodzieżowe występujące w rozgrywkach zachodniopomorskiego związku piłki nożnej: II Klasa Juniorów, Trampkarz, Młodzik Młodszy, Orlik Starszy, Orlik Młodszy, Żak. 

II Klasa Juniorów w sobotę 2 września swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrała na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach, przeciwnikiem była drużyna z Dziwnowa – Jantar. Wynik na boisku 2:1 dla Jantara Dziwnów, jednak po weryfikacji spotkania przez Wydział Gier i Ewidencji ZZPN to drużynie Fali Międzyzdroje przypisano 3 pkt, ponieważ w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.

Drugi ligowy mecz to spotkanie na wyjeździe w Trzygłowie – z Błękitnimy. Mecz odbył się w piątek 8 września o godz. 18:00. Trener Jan Rączewski w tym dniu miał do dyspozycji 17 zawodników.

Mecz był ciężki. Wynik końcowy spotkania 5:2 dla gospodarzy.

Nasi Juniorzy po dwóch spotkaniach mają 3 pkt co daje 3 miejsce w tabeli.

 

Trampkarze mają za sobą dwa mecze ligowe. Pierwszy mecz rozegrany z Polonią w Płotach, mecz zakończony porażką.

Drugi mecz rozegrany 10 września w niedziele o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach, przeciwnikiem była drużyna z Żarnowa – Pionier.

 

Młodzik Młodszy (rocznik 2005/2006) ma za sobą również dwa mecze ligowe, pierwszy z Vinetą Wolin – rozegrany na boisku w Wolinie zakończony porażką, drugi z Iskrą Golczewo – na boisku w Międzyzdrojach zakończony remisem 1:1.

 
 
Młodsze grupy natomiast jeszcze nie rozgrywają meczów ligowych, jednak uczestniczą w turniejach związkowych. 
 
Orlik Starszy (rocznik 2007) w niedziele 10 września uczestniczył w turnieju organizowanym przez Akademie Piłkarską Baltica Świnoujście. W wydarzeniu uczestniczyło 6 drużyn: Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście I, II, Vineta Wolin, Flota Świnoujście, Jantar Dziwnów oraz Fala Międzyzdroje.Turniej odbył się na Stadionie w Świnoujściu.
Trenerem grupy jest Dariusz Tokarz.
 
Orlik Młodszy (rocznik 2008) również w niedziele 10 września uczestniczył w turnieju – lecz w Międzyzdrojach a organizatorem tych rozgrywek był nasz klub – Fala Międzyzdroje. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny: Gryf Kamień Pomorski, Sparta Gryfice, Iskra Golczewo oraz drużyna gospodarzy: Fala Międzyzdroje. Grano systemem każdy z każdym. 
Wielkie podziękowania dla naszych rodziców za pomoc w organizacji, przyniesienie ciast i pomoc przy grillu.
Trenerem grupy jest Dariusz Tokarz.
 
Żaki (rocznik 2009-2010) turniej rozegrali w Świnoujściu zaraz po starszej grupie Orlików. Gospodarzem turnieju była również AP Baltica Świnoujście. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście I oraz II, Fundacja APR Zachodniopomorskie, Gryf Kamień Pomorski, Iskra Golczewo oraz Fala Międzyzdroje. Graliśmy systemem każdy z każdym. 
Trenerem grupy jest Krzysztof Piorun.  

Start a Conversation