Bałtyk Gostyń – Fala Międzyzdroje 2:6 (2:2)

2:1      Krzysztof Bątkowski      25 minuta
2:2      Grzegorz Pieczkowski      33 minuta
2:3      Krzysztof Bątkowski      51 minuta
2:4      Kamil Wierucki      68 minuta
2:5      Sławmoir Złotnik      89 minuta
2:6      Kacper Popiński      90 minuta

W Gostyniu jak zwykle pod wiatr… Pogoda taka sama jak w zeszłym sezonie w meczu z Bałtykiem.
Szalał potężny wiatr, który dał się wie znaki naszemu zespołowi, jednak pogoda i boisko było takie same dla obu drużyn. Takie mecze ciężko nazywać widowiskiem piłkarskim.

W 3 minucie dobre podanie Grzegorza Pieczkowskiego do Bartłomieja Karpińskiego wychodzącego sam na sam z bramkarzem, jednak sygnalizacja sędziego asystenta – spalony. W 6 minucie błąd w defensywie Złotnik za słabe podanie do środkowego obrońcy Tadeusza Banaszewskiego – który zmuszony jest wybić piłkę na aut. W 8 minucie kolejny błąd defensywy, tym razem jednak tracimy bramkę, 1:0. W 9 minucie faul na 20 metrze, bardzo dobry strzał zawodnika z Gostynia – ale jeszcze lepsza interwencja naszego bramkarza – Michała Skowrońskiego. W 16 minucie Rutkowski w polu karnym podanie do Wieruckiego – spalony. W 22 minucie tracimy drugą bramkę po naszych błędach. W 25 minucie Rutkowski „objechał” obrońcę w polu karnym, podaje do lepiej ustawionego Krzysztofa Bątkowskiego – który technicznym strzałem w bok bramki nie daje szans bramkarzowi i odrabiamy straty, 2:1. W 30 minucie Wierucki podanie piętką w polu karnym do Karpińskiego, który zastawił się, obrócił i oddał strzał – jednak nad poprzeczką. W 33 minucie Grzegorz Pieczkowski po podaniu Piotra Rutkowskiego strzela wyrównującą bramkę, 2:2. W 37 minucie strzał Wiktora Potrzebnego obok bramki. W 39 minucie wymuszona zmiana (kontuzja) w drużynie Fali schodzi Rutkowski wchodzi Radys. Wynik do przerwy 2:2.
W 51 minucie techniczny strzał Bątkowskiego bardzo podobny jak w pierwszej połowie i mamy kolejną bramkę, 3:2. W 64 minucie dośrodkowanie w pole karne – strzał głową Karpińskiego, obok bramki. W 69 minucie po dośrodkowaniu uderzenie głową Wieruckiego, który podwyższa wynik na 4:2. W 78 minucie dobre podanie do Grzegorza Pieczkowskiego, wychodzi sam na sam z bramkarzem – chciał przelobować bramkarza ostatecznie piłka nad bramką. W 81 minucie zapowiada się groźna sytuacja drużyny gospodarzy, jednak skutecznie w obronie Fala. W 88 minucie Łoś z rzutu wolnego nad bramką. W 89 minucie mocny strzał Złotnika w bok bramki z 30 metra, 5:2. Wynik spotkania ustala Kacper Popiński w 90 minucie meczu po dośrodkowaniu Wieruckiego w pole karne,
Popiński umieszcza piłkę w siatce „wślizgiem”, 6:2.

Fala: Michał Skowroński [br], Sławomir Złotnik, Kacper Popiński, Tadeusz Banaszewski, Piotr Rutkowski [c] (39′ Marcin Radys [c]), Wiktor Potrzebny, Krzysztof Bątkowski, Bartłomiej Karpiński,
Kamil Wierucki, Grzegorz Pieczkowski, Paweł Łoś.

Rezerwowi, którzy nie grali: Konrad Badalewski [br], Jakub Fabisiak.

Trener: Jan Rączewski.
Asystent: Dariusz Tokarz.
Kierownik drużyny: Błażej Karasiewicz.
Dodatkowa osoba: Robert Rogoza

Sędziowali: Lucjan Szefer, Waldemar Ignaszewski

Następny mecz to spotkanie z vice liderem – Koroną Stuchowo.

Mecz odbędzie się w sobotę 4 listopada o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach.