Futsalowy czwartek w Międzyzdrojach

Futsalowy czwartek w Międzyzdrojach!
W dniach 11-18 października 2022 roku na zgrupowaniu w Międzyzdrojach przed eliminacjami do Mistrzostw Europy przebywają reprezentantki Ukrainy 🇺🇦 w futsalu (⚽️ piłka nożna halowa).
13 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyło się spotkanie z trenerem (Oleg Shaitanov – dwukrotny srebrny medalista mistrzostw Europy w latach 2001 i 2003, mistrz świata wśród studentów z 2004 roku) oraz jego zawodniczkami, które na co dzień grają w klubach w Hiszpanii, Portugalii oraz we Włoszech.
Reprezentantki dzieliły się swoimi doświadczeniami z początkującymi sportowcami Klubu FALA, opowiedziały nieco więcej o futsalu jako sporcie oraz odpowiadały na pytania wszystkich zainteresowanych.
Zawodniczki otrzymały upominki oraz gadżety podarowane przez dział promocji, kultury i turystyki oraz Klub Sportowy „Fala” Międzyzdroje.
Przedstawicielka ukraińskiej reprezentacji ofiarowała Pani Jadwidze Bober koszulkę z podpisami wszystkich zawodniczek.
O godzinie 19:30 w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach odbył się wyjątkowy mecz pomiędzy reprezentantkami Ukrainy, a trampkarzami Klubu Sportowego FALA.
Spotkanie otworzyli gospodarze zdobywając pierwszą bramkę 😃 Jak się okazało była to Nasza jedyna bramka ponieważ reprezentantki Ukrainy nie dały młodym zawodnikom większych szans pewnie wygrywając całe spotkanie 1:3 😄⚽️🥅
Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia:
✅ Burmistrz Miasta Międzyzdroje – Mateusz Bobek
✅ Zastępca Burmistrza Miasta Międzyzdroje – Beata Kiryluk
✅ referat promocji, kultury i turystyki – Jadwiga Bober
✅ Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach – Andżelika Gałecka
✅ Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr1 w Międzyzdrojach – Izabela Suchłabowicz
✅ „LECH TRAVEL” – Magdalena Kania i Lech Garbowski
✅ koordynator ds.uchodźców – Anna Lysiuk
✅ Europral – Ewelina Wojdak i Tomasz Jakubowski
✅ Willa Willa Bałtyk