Kolejny mecz kontrolny za nami.
W środę o godzinie 19:30 w Niechorzu nasze Panie rozegrały kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem był zespół Kadry U16 Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, którego trenerem jest Adam Ciupiński – na co dzień również asystent trenera Kadry Polski U19. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie zarówno nasze dziewczyny jak i kadrowiczki ze śląska stworzyły bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2. Zaraz po przerwie zarysowała się delikatna przewaga naszych dziewczyn i po przepięknej zespołowej akcji bramkę strzeliła niezawodna Katarzyna Wojciechowska. Po tej bramce zespół przeciwny nieco zwolnił tempo i grał dużo uważniej w obronie, jednak mimo to mieliśmy swoje szanse na wyrównanie stanu meczu.

W ostatnich minutach spotkania zabrakło jednak troszkę sił. Zawodniczki DZPN walczyły o każdą piłkę, zepchnęły nasz zespół do defensywy i straciliśmy jeszcze dwa gole. Całe spotkanie skończyło się wynikiem 1:4.

Ale był to już zupełnie inny mecz niż ostatni sparing. Miejmy nadzieję , że forma będzie już tylko rosnąć.

W ty miejscu serdecznie dziękujemy trenerowi Ciupińskiemu za zaproszenie na sparing. Jest to niemałe wyróżnienie dla naszych dziewcząt a także możliwość pokazania swoich umiejętności przed trenerem Kadry Polski U19.