Fala I oraz Fala II na podium w FALA CUP 2017 rocznik 2005/06

W Niedzielę 26 listopada o godz. 10:00 w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy SP1 w Międzyzdrojach odbył się turniej piłki nożnej FALA CUP 2017 – dla zawodników z rocznika 2005 i młodsi. W turnieju uczestniczyło 7 drużyn: Flota I Świnoujście, Flota II Świnoujście, Vineta Wolin, Pogoń Szczecin Football School, Akademia Piłkarska Reiss’a Świnoujście oraz dwie drużyny gospodarzy: Fala I Międzyzdroje oraz Fala II Międzyzdroje. Przez około 5 godzin rozegrane zostało 21 spotkań, graliśmy w systemie „każdy z każdym”.

W turnieju prowadzona była kwalifikacja punkowa – z całego turnieju wyłoniono trzy pierwsze miejsca oraz reszta drużyn dostała puchar oraz dyplom za udział.

 

Walka o podium trwała aż do ostatniego meczu, ostatecznie:

I Miejsce – VINETA WOLIN – 16 punktów

II Miejsce – FALA I MIĘDZYZDROJE – 16 punktów

III Miejsce – FALA II MIĘDZYZDROJE – 12 punktów

 

I oraz II miejsce skończyły z taką samą ilością punktów, bezpośrednie spotkanie to wynik remisowy 1:1 – więc ostatecznie po podliczeniu różnicy zdobytych do straconych bramek VINETA WOLIN okazała się być „o włos” lepsza.

 

Drużyna Fali z rocznika 2005/2006 prowadzona od niedawna przez nowego trenera Fali Międzyzdroje – Piotra Rutkowskiego pokazali football na wysokim poziomie, grali na dużym zaangażowaniu do samego końca – GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA!!!

 

Nie tylko Fala ale to wszystkie drużyny grały ambitnie i walczyły do samego końca – chcąc osiągnąć jak najwięcej zwycięstw oraz zdobyć jak najwięcej bramek. W turnieju wpadały przepiękne bramki oklaskiwane przez licznie zgromadzonych kibiców turnieju. W całym turnieju padło 59 goli.

 

Na zakończenie turnieju drużyny na podium otrzymały puchary, dyplomy oraz każdy zawodnik medal za zajęcie I, II oraz III Miejsca. Reszta drużyn otrzymała Puchar za udział w turnieju piłki nożnej FALA CUP 2017.

 

Również wybrani zostali najlepsi zawodnicy z każdej z drużyn oraz najlepszy zawodnik i bramkarz całego turnieju.

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

DOMINIK BURSA (Fala Międzyzdroje) – NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU

OLAF ROSZAK (Vineta Wolin) – NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU

 

MARCEL BACHRYJ – wyróżniony zawodnik z drużyny Fala I Międzyzdroje

OSKAR SKIERSKI – wyróżniony zawodnik z drużyny Fala II Międzyzdroje

PAWEŁ BILSKI – wyróżniony zawodnik z drużyny Flota I Świnoujście

RAJAN SKWARA – wyróżniony zawodnik z drużyny Flota II Świnoujście

MIŁOSZ STRUSKI – wyróżniony zawodnik z drużyny Vineta Wolin

OLAF CHORĄŻEWICZ – wyróżniony zawodnik z drużyny Pogoń Szczecin Football School

MARCIN KAJDASZ – wyróżniony zawodnik z drużyny AP Reiss Świnoujście

Turniej zakończył się we wspaniałej atmosferze, co podkreślali wszyscy uczestnicy. Mecze toczone były w duchu fair play prowadzonych przez sędziów klubowych, a co ważne stały na wysokim, sportowym poziomie.

 

Oczywiście każda impreza organizowana przez nasz klub nie stała by na tak wysokim poziomie gdyby nie pomoc i zaangażowanie „naszych” rodziców, wolontariuszy – za co bardzo dziękujemy!!!

 

 

Start a Conversation