Fala Międzyzdroje – Pionier Żarnowo 2:1 (1:0)

24 minuta – Grzegorz Pieczkowski (FALA)
49 minuta – Michał Ludniewski (FALA)
56 minuta – Dariusz Stachowiak (PIONIER) z karnego\

18 kolejka A-Klasy za nami. W Niedziele o godz. 15:00 Pierwszy zespół gościł w Międzyzdrojach drużynę z Żarnowa – Pionier. Pierwsza połowa meczu należała do Fali. Pierwszą bramkę zdobył Grzegorz Pieczkowski w 24 minucie. Dwie minuty później bramkę na 2:0 zdobył Michał Ludniewski – jednak sędzia dopatrzył się spalonego i bramka nie została uznana. Swoje sytuacje mieli również przeciwnicy – jednak strzały obiły poprzeczkę oraz słupek. Do przerwy 1:0. Druga połowa meczu dobrze rozpoczęła się dla naszej drużyny, ponieważ już w 4 minucie Michał Ludniewski nie dając żadnych szans bramkarzowi gości podwyższa wynik spotkania na 2:0. W 56 minucie Tadeusz Banaszewski we własnym polu karnym fauluje przeciwnika  i sędzia wskazuje na 11 metr od bramki – do wykonania jedenastki podszedł Dariusz Stachowiak i pokonał naszego bramkarza, 2:1. W końcówce meczu zrobiło się dość nerwowo, jednak żadna akcja nie została zakończona celnym i skutecznym strzałem na bramkę i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1 dla Fali.

Kolejny krok do przodu został wykonany, 3 pkt zostają w Międzyzdrojach.

Fala: Oskar Bratz (br), Tadeusz Banaszewski, Konrad Gajos (57′ Dominik Łaba), Patryk Gierczak (46′ Gerard Białek), Paweł Łoś (67′ Sławomir Złotnik), Michał Ludniewski, Grzegorz Pieczkowski, Wiktor Potrzebny (c), Radosław Tomporowski, Michał Warzych (86′ Mariusz Grzywaczewski), Tomasz Zadora.

Rezerwowi, którzy nie zagrali: Michał Skowroński (br), Michał Jankowski, Marcin Radys.

Trener: Jan RĄCZEWSKI
Kierownik: Błażej KARASIEWICZ
Opieka medyczna: Piotr KARASIEWICZ

Pionier: Remigiusz Dębowski (br), Ireneusz Dębowski (62′ Paweł Prorok), Mariusz Dębowski (76′ Kamil Wieczorek), Paweł Komenda, Radosław Matusiak (31′ Andrzej Mortek), Rafał Matuszak, Ruslan Pleskach, Marcin Soból, Dariusz Stachowiak, Dawid Szczepanowicz, Kacper Węcławek.

Rezerwowi, którzy nie zagrali: Dawid Kobus, Krzysztof Węcławek, Tomasz Węcławek.

Trener: Krzysztof Węcławek.

Sędziowali: Jan Bobiński, Zygmunt Broda, Adam Sobinek.

Następny mecz Pierwszej Drużyny to spotkanie wyjazdowe (29.04.2018) w Trzebiatowie – gdzie zmierzymy się z rezerwami INTERMARCHE Regi Trzebiatów.