W meczu 14. kolejki Klasy Okręgowej zespół Fali Międzyzdroje pokonał na własnym Stadionie drużynę Orzeł Łożnica 2:1. Gole dla zespołu trenera Łukasza Szumlewskiego strzelili Aleksander Sikora oraz kapitan drużyny Grzegorz Pieczkowski.

W sobotnie, deszczowe popołudnie w Międzyzdrojach celem było zwycięstwo. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem można było się spodziewać bardzo ciekawego widowiska, gdyż Orzeł Łożnica jest naszym „sąsiadem” w tabeli ligowej. Początek spotkania pokazał zresztą, że na ładne akcje w ofensywie nie będziemy narzekać. Narzekać jednak można było na skuteczność i wykończenie. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. W 55 minucie wynik spotkania otworzył Aleksander Sikora, który precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości. W 62 minucie drużyna gości po rzucie rożnym doprowadziła do remisu. Wynik spotkania ustalił w 80 minucie kapitan drużyny – Grzegorz Pieczkowski.

Fala Międzyzdroje – Orzeł Łożnica 2:1 (0:0)

1:0 – Aleksander Sikora – 55 minuta

1:1 – Mateusz Ignasiak – 62 minuta

2:1 – Grzegorz Pieczkowski – 80 minuta

Fala: Oskar Bratz (br), Yurii Babii, Tadeusz Banaszewski, Paweł Wasiluk, Mateusz Trott (52′ Aleksander Sikora), Maciej Dochniak (85′ Mikołaj Osowicki), Miłosz Pogoda, Damian Wlazło (57′ Janusz Perucki), Grzegorz Pieczkowski (c), Wiktor Potrzebny, Michał Warzych (88′ Piotr Marchewa).

Nie grali: Sławomir Złotnik, Oskar Rochowicz.

Trener: Łukasz Szumlewski

Asystent trenera: Dariusz Tokarz