Fala Międzyzdroje – Korona Stuchowo 3:2 (0:1)

0:1     Konrad Pałka (Korona)     5 minuta
1:1     Grzegorz Pieczkowski     47 minuta
1:2     Karol Majer (Korona)     65 minuta
2:2     Dominik Łaba     78 minuta
2:3     Damian Wlazło     88 minuta

4-go listopada o godz. 14:00 rozegrany został mecz 11 kolejki A-Klasy. Tym razem nasza drużyna podejmowała u siebie vicelidera tabeli – Koronę Stuchowo. Mecz zapowiadał się ciężki i taki był..

W 2 minucie rzut wolny na wysokości około 20 metra, do piłki podchodzi Grzegorz Pieczkowski – precyzyjny strzał lecz obroniony przez bramkarza gości. W 5 minucie kolejny stały fragment gry – ponownie sędzia odgwizduje rzut wolny – tym razem dla Korony Stuchowo, błąd naszego bramkarza i tracimy pierwszą bramkę, 0:1. W 13 minucie Pieczkowski dośrodkowuje z rzutu wolnego, jednak pewnie w obronie Korona. W 18 minucie podanie do Wieruckiego wbiegającego w pole karne, strzał obok słupka. W 26 minucie sytuacja Korony Stuchowo – dośrodkowanie w pole karne – uderzenie z głowy minimalnie obok słupka. W 32 minucie Potrzebny do Bątkowskiego – Krzysiek dobre prostopadłe podanie do wbiegającego w pole karne Potrzebnego – dośrodkowanie wybija obrona na rzut rożny. Z rzutu rożnego strzał głową Ludniewskiego – nad bramką. W 47 minucie strzał w okienko Grzegorza Pieczkowskiego – i mamy remis, 1:1. W 55 minucie strzał Potrzebnego obok bramki. W 58 minucie dobre prostopadłe podanie Gerarda Białka do Grzegorza Pieczkowskiego, który wychodzi sam na sam z bramkarzem – jednak sygnalizacja sędziego asystenta, spalony.  W 65 minucie błąd w naszej defensywie oraz błąd bramkarza, napastnik ze Stuchowa lobuje naszego golkipera i ponownie to drużyna Korony wychodzi na prowadzenie, 1:2. W 72 minucie rajd Rutkowskiego w bocznym sektorze boiska, dośrodkowanie w pole karne, piłka minimalnie mija Dominika Łabę. W 78 minucie po zamieszaniu na naszej połowie boiska, długa górna piłka do Dominika Łaby, który lobuje bramkarza uderzeniem z głowy i ponownie mamy remis, 2:2.

Zwycięskiego oraz swojego pierwszego gola w drużynie seniorskiej zdobył debiutujący w meczu junior Damian Wlazło, który dostał szansę od trenera Jana Rączewskiego na grę w pierwszym zespole.

FALA: Konrad Badalewski [br] (65’ Jakub Fabisiak [br]), Wiktor Potrzebny, Tadeusz Banaszewski, Kacper Popiński, Piotr Rutkowski [c], Michał Ludniewski (82’ Damian Wlazło), Krzysztof Bątkowski, Gerard Białek, Kamil Wierucki (62’ Dominik Łaba), Bartłomiej Karpiński (46’ Sławomir Złotnik)

Trener: Jan Rączewski
Asystent: Dariusz Tokarz
Kierownik: Błażej Karasiewicz
Opieka Medyczna: Piotr Karasiewicz

KORONA: Jabłoński – Pałka B., Kondras, Mroczek (Tarnawski), Wosiakowski, Putyrski (C), Pałka K., Jankowski (Guster), Rocha, Majer (Kotłów P.), Stangrycki

Sędziowali: Piotr Gałązka, Adam Sobinek, Błażej Syropiatko.