Fala Międzyzdroje – Jastrząb Łosośnica 2:0 (1:0)

1:0 Michał Ludniewski 17 minuta
2:0 Krzysztof Bątkowski 92 minuta

Za nami 4 kolejka A-Klasy. Jednak to nasz trzeci mecz. Spotkanie rozegrane zostało na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach a naszym przeciwnikiem był Jastrząb Łosośnica. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 2:0 dla Fali Międzyzdroje po bramkach Michała Ludniewskiego oraz debiutującego w naszej drużynie Krzysztofa Bątkowskiego (pozyskanego z Floty Świnoujście).

W pierwszej połowie spotkania to my mieliśmy kilka okazji na zdobycie bramki, Jastrząb natomiast nie stworzył żadnej groźnej sytuacji. W 15 minucie Pieczkowski chciał przelobować bramkarza. Ponownie Pieczkowski w 16 minucie podbił piłkę nad obrońcami i wyszedł sam na sam z bramkarzem – dobry strzał, minimalnie obok słupka. W 17 minucie rzut rożny, pewny strzał głową Michała Ludniewskiego i prowadzimy 1:0. W 30 minucie grający trener – obrońca Jan Rączewski włącza się do akcji ofensywnej, w polu karnym podaje do Pieczkowskiego – strzał nad bramką. W 36 minucie Gerard Białek bardzo mocny strzał – jednak piłka trafia w poprzeczkę dobijał Pieczkowski – bramkarz broni.  W 38 minucie dobre podanie Rączewskiego do Gerarda – obrona gości wybija piłkę. W 43 minucie rzut wolny po faulu na Pieczkowskim, Paweł Łoś strzela nad poprzeczką.
Wynik do przerwy 1:0 dla Fali.

W drugiej połowie lepsze wykonanie drużyny gości, lecz nie zdołali zdobyć żadnej bramki. W 78 minucie czerwoną kartką ukarany zawodnik z Łosośnicy. W 85 minucie Pieczkowski mocny strzał – z trudem wybił nogami bramkarz z Łosośnicy. Wcześniej sytuacje miał Rutkowski, lecz ponownie dobra interwencja bramkarza gości. W 87 minucie dobre dośrodkowanie Fali z rzutu wolnego, strzał w słupek. W 92 minucie wynik spotkania po podaniu Gerarda w polu karnym ustalił debiutujący zawodnik Krzysztof Bątkowski – pozyskany z Floty Świnoujście – i mamy 2:0.

Fala: Konrad Badalewski (46’ Michał Skowroński), Wiktor Potrzebny, Jan Rączewski, Tadeusz Banaszewski, Oskar Bratz (68’ Marcin Radys), Michał Ludniewski, Gerard Białek, Paweł Łoś (70’ Krzysztof Bątkowski), Jude Orji (78’ Kamil Wierucki), Piotr Rutkowski, Grzegorz Pieczkowski.

Rezerwowi, którzy nie grali: Dariusz Tokarz.

Trener: Jan Rączewski.
Drugi trener: Dariusz Tokarz.
Kierownik: Błażej Karasiewcz.
Ratownik: Piotr Karasiewicz.
Fotograf: Robert Szubiński, Henryk Jabłoński.

Jastrząb: Bartosz Jurzysta, Krzysztof Domanowski, Adrian Kamiński, Piotr Kulczewski, Przemysław Marciniak, Łukasz Osiecki, Andrzej Piotrowicz, Tomasz Seńko, Damian Szkołuda, Dawid Szkołuda, Konrad Woźniak.

Rezerwowi: Mateusz Leonik, Andrzej Nowacki, Dawid Trzeszyński.

Trener: Dariusz Mozejko.

Żółte kartki
Fala: Grzegorz Pieczkowski – 34 minuta
Jastrząb: Adrian Miński – 37 minuta, Andrzej Piotrowicz – 44 minuta, Tomasz Steńko – 34 minuta, Krzysztof Domanowski – 74 minuta, Krzysztof Domanowski – 78 minuta, Konrad Woźniak – 83 minuta.