37 min 1:0 Dochniak
38 min 2:0 Ceglarek (as. Dochniak)
55 min 3:0 Rączewski (as. Białek)
61 min 4:0 Bątkowski (as. Rączewski)
63 min 5:0 Pieczkowski (as. Rączewski)
65 min 6:0 Pieczkowski (as. Białek)
70 min 7:0 Potrzebny (as. Białek)
75 min 8:0 Bątkowski (as. Gerard)
76 min 9:0 Bątkowski (as. Pieczkowski)

Fala: Paweł Majtas (75′ Oskar Rochowicz), Paweł Wasiluk, Tadeusz Banaszewski, Jan Rączewski, Mateusz Trott, Maciej Dochniak, Krzysztof Bątkowski, Dominik Ceglarek, Grzegorz Pieczkowski, Gerard Białek, Wiktor Potrzebny (kpt.)
Nie grali: Mariusz Grzywaczewski
Trener: Jan Rączewski
Kierownik drużyny: Błażej Karasiewicz

Sędziowali: Tomasz Jakubowski, Michał Kaczmarek, Lucjan Szefer.

Gdyby powiedzieć, że Fala nie zwalnia tempa, wszyscy przyznali by rację; bo skoro tydzień temu wygrała 5-0 z Koroną, a teraz 9-0 z Błękitnymi . W każdym razie Fala wciąż wygrywa i podnosi średnią skuteczność bramkową na mecz.
Nim zaczęły padać bramki goście raz zagrozili bramce Pawła Majtasa z rzutu rożnego. W 37 minucie składna akcja prawą stroną dośrodkowanie, obrońca gra świecę, bramkarz popełnia błąd, co w pewny sposób wykorzystał Dochniak. W 38’ Ceglarek z podania Dochniaka podwyższył na 2-0. Na 3-0 podwyższa Rączewski, wykańcza dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Białka. W 61’ Bątkowski z podania Rączewskiego znalazł się przed pustą bramką i okazji nie zmarnował. Po kolejnych 2 minutach Pieczkowski trafia na 6-0, a chwilę potem ponownie w sytuacji sam na sam Pieczkowski 7-0. W 70’ na listę wpisuje się Potrzebny atomowym strzałem w długi róg bramki. Ostatnie dwie bramki zdobywa Bątkowski w 75’ i 76’ w sytuacjach sam na sam z bramkarzem gości, tym samym zdobywa Hatrika  .
Pewne kolejne zwycięstwo, rywal niby z wyższej półki, lecz tylko do 30 minuty spotkania. Później tylko Fala dominowała pokazując grę na dobrym poziomie do ostatniego gwizdka.

Teraz przed zespołem mecz z najgroźniejszym rywalem – Jantar Dziwnów, który zawsze jest niewygodny ponieważ ma swoje atuty. Fala prowadzi w tabeli i ma 3 pkt przewagi nad zespołem z Dziwnowa, czy powiększy przewagę? Dowiemy się już w najbliższą sobotę w Dziwnowie o godzinie 15:00. Kibicu bądź w ten dzień z Naszym zespołem, zapraszamy.