Fala Międzyzdroje – Bizon Cerkwica 9:1 (3:1)

Fala Międzyzdroje – Bizon Cerkwica 9:1 (3:1)

 

1:0       Grzegorz Pieczkowski     12 minuta
1:1       Bizon             18 minuta
2:1       Grzegorz Pieczkowski     26 minuta
3:1       Grzegorz Pieczkowski     44 minuta
4:1       Jude Orji      55 minuta
5:1       Krzysztof Bątkowski                    71 minuta
6:1       Bartłomiej Karpiński       75 minuta
7:1       Grzegorz Pieczkowski     82 minuta
8:1       Kacper Popiński    89 minuta (z karnego)
9:1       Gerard Białek         90 minuta

 

 

W 1 minucie pierwsza sytuacja Fali, dośrodkowanie z rzutu rożnego – strzał niecelny nad bramką. W 2 minucie rzut wolny na wysokości 17 metra, strzał w boczną siatkę bramki. W 4 minucie Pieczkowski strzela jednak bramkarz gości broni. W 12 minucie zagranie Ludniewskiego do Pawła Łosia, który podaje piłkę w polu karnym do dobrze ustawionego Grzegorza Pieczkowskiego, strzał i wychodzimy na prowadzenie, 1:0. W 15 minucie Grzegorz Pieczkowski przerzuca piłkę na drugą stronę boiska do Pawła Łosia, dośrodkowanie i niecelny strzał Bątkowskiego. W 18 minucie pierwsza sytuacja drużyny przeciwnej, błąd w obronie, wychodzi z bramki Konrad Badalewski i wykorzystuje to napastnik drużyny z Cerkwicy i przerzuca piłkę nad naszym bramkarzem, remis 1:1.

W 25 minucie podanie prostopadłe do Grzegorza Pieczkowskiego – pewny strzał trafia do siatki, lecz sędzia sygnalizuje spalonego, nadal remis. W 26 minucie szybkie wejście w pole karne Rutkowskiego, podanie do Grzegorza Pieczkowskiego, który dokłada nogę i trafia do bramki, 2:1. W 27 minucie błąd defensywy z Cerkwicy – obrońca podaje piłkę do naszego napastnika, Grzegorz Pieczkowski mija bramkarza jednak strzał z praktycznie zerowego kąta obok bramki. W 39 minucie strzał Pieczkowskiego trafia w słupek. W 40 minucie Złotnik strzela w środek bramki, bramkarz broni. Wynik do szatni ustalił Grzegorz Pieczkowski – dostaje piłkę z wyrzutu z autu, strzał z pierwszej piłki z podbicia i mamy kolejną bramkę, 3:1.

W 50 minucie strzał Gerarda z 30 metra, obok bramki. W 55 minucie podanie Bartłomieja Karpińskiego do Juda Orji – precyzyjny strzał, 4:1. W 66 groźny strzał Krzysztofa Bątkowskiego, broni bramkarz gości. W 71 minucie Krzysztof Bątkowski podwyższa prowadzenie po wejściu w pole karne i dobry techniczny strzał obok słupka, 5:1. W 75 minucie po dośrodkowaniu Rutkowskiego w pole karne, głową uderza Karpiński i mamy 6:1. W 82 minucie swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Grzegorz Pieczkowski, 7:1. W 89 minucie sędzia pokazuje na 11 metr dla Fali, Kacper Popiński strzał od poprzeczki trafia do bramki, 8:1. Wynik spotkania ustalił Gerard Białek w 90 minucie, po podaniu „piętką” od Grzegorza Pieczkowskiego, Gerard mocny i pewny strzał w róg bramki, 9:1.

Podsumowując – drużyna gości (Bizon Cerkwica) rozpoczęli i zakończyli mecz w 9 osób. Fala od początku spotkania dominowała, ponieważ grała z przewagą dwóch osób. Wynik 9:1 to najmniejszy wymiar kary dla drużyny z Cerkwicy, bardzo dużo nie wykorzystanych sytuacji przez naszych zawodników. Warto zaznaczyć, że Bizon grał do końca, nie zwracając uwagi, iż grają od początku meczu dwóch mniej.

 

Fala: Konrad Badalewski [br], Sławomir Złotnik, Wiktor Potrzebny, Kacper Popiński, Piotr Rutkowski [c], Michał Ludniewski, Krzysztof Bątkowski, Jakub Fabisiak, Grzegorz Pieczkowski, Jude Orji, Bartłomiej Karpiński, Gerard Białek.

 

Trener: Jan Rączewski.
Kierownik: Błażej Karasiewicz.
Ratownik: Piotr Karasiewicz.
FOTO: Henryk Jabłoński.

 

Sędziowali: Marcin Dubaniewicz, Patryk Szefer, Marian Szpyt.

Kartki: nie było.

 

 

 

 

Start a Conversation