1:0     Grzegorz Pieczkowski     1 minuta
2:0     Grzegorz Pieczkowski     2 minuta
7:0     Grzegorz Pieczkowski     28 minuta
9:0     Michał Ludniewski     32 minuta
10:0   Grzegorz Pieczkowski     40 minuta
11:0   Paweł Łoś     46 minuta z karnego
12:0   Dominik Łaba     51 minuta

W 1 minucie dośrodkowanie Pawła Łosia w pole karne i bramkę głową zdobył Grzegorz Pieczkowski, 1:0. W 2 minucie Michał Warzych w polu karnym wycofuje piłkę do Grzegorza Pieczkowskiego, który dokłada nogę i mamy 2:0. W 6 minucie podanie Gerarda Białka do Konrada Gajosa – 3:0. W 9 minucie Gerard podaje do Michała Warzycha w pole karne – strzał w róg bramki, 4:0. W 25 minucie precyzyjny strzał z dwudziestego metra Gerarda Białka, 5:0. W 26 minucie Konrad Gajos podaje w pole karne do Michała Warzycha, 6:0. W 28 minucie Grzegorz Pieczkowski przerzuca piłkę nad bramkarzem i mamy 7:0. W 29 minucie Michał Warzych po dośrodkowaniu Grzegorza Pieczkowskiego zdobywa bramkę głową, 8:0. W 32 minucie stały fragment gry – rzut rożny. Dośrodkowanie wykorzystuje Michał Ludniewski i umieszcza piłkę w siatce, 9:0. W 40 minucie Grzegorz Pieczkowski mija bramkarza i uderza na pustą bramkę, 10:0. W 46 minucie sędzia wskazuje na 11 metr od bramki po faulu w polu karnym na Pawle Łosiu. Do wykonania jedenastki podchodzi Łoś i pewnym strzałem pokonuje bramkarza, 11:0. W drugiej połowie jedyną bramkę zdobył Dominik Łaba, 12:0.

Szkoda jest takich meczów… Natomiast jeżeli chodzi o wynik – jest on adekwatny do tego co działo się na boisku. Nasz przeciwnik przyjechał i za to należy się wielki szacunek. Drużyna z Gostynia w tym dniu miała jedynie 10 osób do dyspozycji. Mecz niestety nie skończył się w regulaminowym czasie gry, ponieważ Bałtyk na drugą połowę wyszedł jedynie siedmioma zawodnikami (pozostała trójka kontuzjowana). W 53 minucie meczu bramkarz nie był w stanie dokończyć spotkania – co spowodowało zdekompletowanie drużyny gości – i tym samym sędzia główny tego spotkania musiał zakończyć zawody.

Fala: Oskar Bratz (br), Tomasz Zadora (46′ Patryk Gierczak), Tadeusz Banaszewski, Paweł Wasiluk, Piotr Rutkowski, Michał Ludniewski (46′ Sławomir Złotnik), Paweł Łoś, Gerard Białek (46′ Mariusz Grzywaczewski), Michał Warzych, Grzegorz Pieczkowski (46′ Dominik Łaba), Konrad Gajos.

Trener: Jan Rączewski
Asystent Trenera: Dariusz Tokarz
Kierownik drużyny: Błażej Karasiewicz