Fala CUP 2019 – rocznik 2011 i młodsi

10 marca w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla zawodników z rocznika 2011 i młodsi – Fala CUP 2019. W turnieju uczestniczyło 5 drużyn: Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, Masovia Maszewo, LZS Przybiernów oraz dwie drużyny Fali Międzyzdroje.

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym + rewanże. Przez ponad 4 godziny rozegranych zostało 20 meczów.

W FALA CUP 2019 rocznik 2011 i młodsi nie była prowadzona kwalifikacja końcowa, liczyło się przede wszystkim zadowolenie dzieci ze zdobytych bramek. Wszystkie drużyny grały ambitnie i walczyły do samego końca – chcąc osiągnąć jak najwięcej zwycięstw oraz zdobyć jak najwięcej bramek.

Po rozegraniu 20 spotkań przyszła pora na zakończenie i podsumowanie turnieju. W imieniu Prezesa Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje Pana Jacka Schabowskiego turniej podsumował członek zarządu Piotr Karasiewicz – gratulując zawodnikom zdobytych bramek oraz dziękując wszystkim za przybycie i grę fair-play do końca. Wszystkie drużyny ogłoszone zostały ZWYCIĘZCAMI TURNIEJU oraz otrzymały PUCHAR i DYPLOM oraz każdy zawodnik MEDAL.

Ciepły posiłek dla zawodników i wszystkich gości zapewnili Państwo Katarzyna i Łukasz Mędry właściciele Restauracji Neptun Międzyzdroje.

Start a Conversation