FALA CUP 2018 – ROCZNIK 2009 I MŁODSI

W minioną Niedziele (25.02.2018) w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej FALA CUP 2018 – rocznik 2009 i młodsi.

W Turnieju rywalizowało ze sobą 8 drużyn: Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, Jantar Dziwnów, Mewa Resko, Indywidualna Szkoła Futbolu Barlinek, Fundacja APR Zachodniopomorskie Świnoujście I, II oraz dwie drużyny wystawione przez nasz klub Fala Międzyzdroje I oraz Fala Międzyzdroje II.

Przez ponad 5 godzin rozegranych zostało 28 spotkań prowadzonych przez arbitrów klubowych. Graliśmy w systemie „każdy z każdym”.

W FALA CUP 2018 rocznik 2009 i młodsi nie była prowadzona kwalifikacja końcowa, liczyło się przede wszystkim zadowolenie dzieci ze zdobytych bramek. Wszystkie drużyny grały ambitnie i walczyły do samego końca – chcąc osiągnąć jak najwięcej zwycięstw oraz zdobyć jak najwięcej bramek.
W całym turnieju zdobyto ponad 80 goli co jest nowym rekordem zdobytych bramek na turnieju w Międzyzdrojach!

Po rozegraniu 28 spotkań przyszła pora na zakończenie i podsumowanie turnieju. W imieniu Prezesa Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje Pana Jana Rączewskiego turniej podsumował członek zarządu Piotr Karasiewicz – gratulując zawodnikom zdobytych bramek oraz dziękując wszystkim za przybycie i grę fairplay do końca.
Wszystkie drużyny ogłoszone zostały ZWYCIĘSCAMI TURNIEJU oraz otrzymały PUCHAR i DYPLOM oraz każdy zawodnik MEDAL.

Nie zabrakło również wyróżnień indywidualnych, z każdej drużyny wybrany został jeden wyróżniający się tego dnia zawodnik i otrzymał wyróżnienie, statuetkę oraz nagrodę rzeczową.

Indywidualnie wyróżniono:

Mateusz BOCHNA – Fala I Międzyzdroje
Damian SZUBIŃSKI – Fala II Międzyzdroje
Ignacy JASIAKIWICZ – Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście
Igor DANKOWSKI – Fundacja APR Zachodniopomorskie Świnoujście I
Bartek CHORĄŻEWICZ – Fundacja APR Zachodniopomorskie Świnoujście II
Mateusz OKOŁO-KUŁAK – Jantar Dziwnów
Natan BADURA – Mewa Resko
Tymek PAPLICKI – Indywidualna Szkoła Futbolu Barlinek

Oczywiście każda impreza organizowana przez nasz klub nie stała by na tak wysokim poziomie gdyby nie pomoc i zaangażowanie naszych rodziców, wolontariuszy – za co serdecznie dziękujemy!

 

 

Start a Conversation