Fala CUP 2018 – rocznik 2008 i młodsi

FALA CUP 2018 – ROCZNIK 2008 I MŁODSI

W minioną Niedziele 4 listopada w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej FALA CUP 2018 – rocznik 2008 i młodsi.

W Turnieju rywalizowało ze sobą 7 drużyn: Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, Błękitni I Stargard, Błękitni II Stargard Flota Świnoujście, Pogoń Szczecin Football Schools, Football Arena Szczecin oraz drużyna gospodarzy Fala Międzyzdroje.

Przez ponad 5 godzin rozegranych zostało 21 spotkań prowadzonych przez arbitrów klubowych. Graliśmy w systemie „każdy z każdym”.

W FALA CUP 2018 rocznik 2008 i młodsi nie była prowadzona kwalifikacja końcowa, liczyło się przede wszystkim zadowolenie dzieci ze zdobytych bramek. Wszystkie drużyny grały ambitnie i walczyły do samego końca – chcąc osiągnąć jak najwięcej zwycięstw oraz zdobyć jak najwięcej bramek. W całym turnieju padło ponad 45 bramek.

Po rozegraniu 21 spotkań przyszła pora na zakończenie i podsumowanie turnieju. W imieniu Prezesa Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje Pana Jacka Schabowskiego turniej podsumował członek zarządu Jan Rączewski – gratulując zawodnikom zdobytych bramek oraz dziękując wszystkim za przybycie i grę fairplay do końca. Wszystkie drużyny ogłoszone zostały ZWYCIĘSCAMI TURNIEJU oraz otrzymały PUCHAR i DYPLOM oraz każdy zawodnik MEDAL.

Nie zabrakło również wyróżnień indywidualnych, z każdej drużyny wybrany został jeden wyróżniający się tego dnia zawodnik i otrzymał wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe.

Indywidualnie wyróżniono:

Antoni Szkólnik – Fala Międzyzdroje
Bartosz Szczepański – Błękitni I Stargard
Wiktoria Kozak – Błękitni II Stargard
Kacper Romejko – Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście
Maria Felicjan – Flota Świnoujście
Tymon Aniołkowski – Pogoń Szczecin Football Schools
Konrad Cechowa – Football Arena Szczecin

Oczywiście każda impreza organizowana przez nasz klub nie stała by na tak wysokim poziomie gdyby nie pomoc i zaangażowanie naszych rodziców, wolontariuszy – za co serdecznie dziękujemy!

 

Działalność Klubu Sportowego „FALA” współfinansowana jest z środków budżetu Miasta i Gminy Międzyzdroje.

Start a Conversation