FALA CUP 2018 – ROCZNIK 2007 i młodsi

W niedziele 11.02.2018 r. w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się turniej FALA CUP 2018 – dla rocznika 2007 i młodsi.

W turnieju uczestniczyło 7 drużyn: Pogoń Szczecin Football Schools, Jantar Dziwnów, Vineta Wolin, Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, Bałtyk Międzywodzie oraz dwie drużyny gospodarzy turnieju – Fala I oraz Fala II Międzyzdroje. Przez ponad 4 godziny rozegrane zostało 21 spotkań prowadzonych przez arbitrów klubowych. Graliśmy w systemie „każdy z każdym”.

Wszystkie drużyny grały ambitnie i walczyły do samego końca – chcąc osiągnąć jak najwięcej zwycięstw oraz zdobyć jak najwięcej bramek. W turnieju wpadały przepiękne bramki oklaskiwane przez licznie zgromadzonych kibiców turnieju. W całym turnieju zdobyto 44 bramki.

W FALA CUP 2018 rocznika 2007 i młodsi nie była prowadzona kwalifikacja końcowa, liczyło się przede wszystkim zadowolenie dzieci ze zdobytych bramek. Wszystkie drużyny, które wystąpiły na zakończenie ogłoszone zostały ZWYCIĘZCAMI turnieju.

Nie zabrakło również wyróżnień indywidualnych, z każdej drużyny wybrany został jeden wyróżniający się tego dnia zawodnik i otrzymał wyróżnienie oraz nagordę.

Nagrody indywidualne otrzymali:

Szymon Kozłowski z Fala I Międzyzdroje
Bartosz Opejda z Fala II Międzyzdroje
Michał Szczygieł z Vinety Wolin
Krzysztof Bęgowski z Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski
Igor Bruski z Pogoni Szczecin Football Schools
Mikołaj Szwerecki z Jantara Dziwnów
Daniel Potęga z Bałtyku Międzywodzie

Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny otrzymały PUCHAR oraz DYPLOM oraz każdy zawodnik MEDAL za zwycięstwo.

Oczywiście każda impreza organizowana przez nasz klub nie stała by na tak wysokim poziomie gdyby nie pomoc i zaangażowanie naszych rodziców, wolontariuszy – za co bardzo dziękujemy!!!

Start a Conversation