W dniu 27.06.2020r. nasza pierwsza drużyna seniorów udała się na grę kontrolną do Dolic by zmierzyć się z tamtejszą Unią, występującą na co dzień w klasie okręgowej. Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach, gdyż temperatura powietrza na boisku oscylowała w granicach 30 stopni Celsjusza. Mimo tego nasi zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze. W ostatecznym rozrachunku odnosimy zwycięstwo 2:3 i wywozimy cenne doświadczenia z Dolic.

W dniu 04.07.2020 o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach gościliśmy występującą na co dzień w A klasie drużynę Trenera Pawła Kapuścija Zryw Kołbaskowo. Drużyna o zupełnie odmiennym stylu gry od poprzedników z Dolic. Mecz wyrównany, zacięty, szybki i obfitujący w wiele ciekawych akcji. W pierwszej połowie to goście mieli więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, lecz w drugiej połowie dało się zauważyć już nieco większą przewagę gospodarzy. Nasi zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze, jednak widoczne były oznaki zmęczenia okresem przygotowawczym, co skutkowało brakiem skuteczności. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 2:2.

Po meczu Zarząd KS Fala Międzyzdroje zaprosił oba zespoły na mały poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek. Była to doskonała okazja do integracji oraz podsumowania początku dobrej współpracy między Klubami. Trenerzy już dziś umówili się na kolejne spotkanie w następnym okresie przygotowawczym.

Do dyspozycji Trenera w obu meczach było po 18 zawodników. Prezentację zawodników na sezon 2020/2021 zaplanowano w późniejszym terminie.

W następnej grze kontrolnej nasza drużyna zmierzy się z Juniorami Prawobrzeża Świnoujście w niedzielę 12.07.2020 o godzinie 17:00 na Stadionie przy ul. Białoruskiej w Świnoujściu.